Přejít na výpis diskuzí

Hermann Maier

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • valinka.alenka
    Pan sjezdař *4* a to že se dokázal vrátit po té šílené nehodě považuju za zázrak.V tom videu co jsem přidávala je fotka jeho nohy popravdě zaplat pánbu že o ni nepřišel *3*
  • jo, vim o čem mluvíš, dokonce tě i znam ;). Lyžování je opravdu tvrdej sport, ale myslim si, že ta dřina stojí za to. On také začal pozdě, jako já, ale všechno to správně dohnal a udělal "nemožné" :D
  • víte nevim jak vy lidi ale já závodně lyžuju a vím že to není lehký je to ten nejtvrdší sport co jsem kdy zažila a Hermann Maier je moje velká hvězda a největší vzor. Jen málo lidí možná skoro žádnej by takhle nebojoval jako on a nevzdal to. Je to jeden z nejlepších lyžařů co kdy byl a bude i když mu je třeba 150 let. On dokázal zázrak a mě dal naději že se z toho pádu můžu uzdravit. to si myslím já vy si myslete co chcete. *3* *4*
  • Super kniha

    Biografie herminatora na http://www.altimax.cz/scripts/zbozi .php?KID=9
  • Herminátor je boreček

    Ahojky lidi Hermann Maier je sice Borec ale už je mu přece jenom 36 let a to ve světě sportu je moc!!! *3* *1* *5* *5* *5* Já si myslím tak to že nahradit by ho mohl Diddier Cuche a nebo Bode Miller to jsou taky borci *4* ale na mě nikdo neá já už jsem sjela červenou na Klepáčově(pokud víte kde to je) a jestli ne tak vám ukážu jak jsem lyžovala!! tak to: *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *13* *9* *9* *15* *15* *15*
    • Re: Herminátor je boreček

      jo tak Bode, ten je docela v řiti a spíš ten Fill je docela naděje
  • Jsou to borci

    Ahojky všichni!!!! Bode Miller a Hermann Maier jsou nejlepší sjezdaři!!!! vy co si myslíte že ten Kitzbüeh by ste sjely? tak to ste pěkní blbci protože to sjedou jediní profíci jako je Boudy a nebo Herminátor *16* *5* *8* *14* *14* *3*
    • Re: Jsou to borci

      sjeli by to všichni ale de o to jak. My smrtelníci bysme to sjeli po prdeli *1* *1* *9*
  • Herminátor je zpět

    Dnes 30.11. 2008 Hermann vyhrál Super-G v Lake Louise a tak je možné, že se zase vrátí na vrchol. Každopádně mu budeme fandit a doufat, že Herminátor se vrátí a ukáže světu, že je nejlepší.
  • Hermann

    Je to borec a žádnej Bode nebo kdo na něj nemá
    • kocikaterina

      Re: Hermann

      přesně tak! je nejlepší! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit