Přejít na výpis diskuzí

Hilary Rhoda

OSOBNOST 30.8.2009 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • kunna

    Ahojky

    Čauky Evčo hezká modelka....škoda,že si nic o ní nenašla.Četla sis jak jsem rozvíříl vody na Madonně? Normálně ji srovnávali s Kylie ..víš jakej mám na to názor..tak to tady nebudu řešit! Tak doufám,že ješte dnesk přijdeš... čauky
    • mylove

      Re: Ahojky

      Čauky no jenom kousek ale uhnívajíci babice-bylo to skvělý! *1* *15* Jsem se nasmála...........
      *1* *15* *1*
  • mylove

    pane bože

    Zase další blbá modelka *9* už mě to sere modelky,herečky atd mohly by tady být opravdový osobnosti třeba Marie Kyrie A NE MILIARDA KRAV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13*
    • Pane bože, nauč se radši psát Marie Kyrie
    • mylove

      Re: pane bože

      Ale, že by další kdo zavidí modelkám?????? Hele ona není blbá a já taky ne a nenechám ady urážet někoho kdo se mi jeví fajn jetli ti na chemice Marie Kyrie tak zaleží tak si ji zlož jak já a nepiš o někom něco když o něm nic nevíš.... *3* tak ahoj a měj se a díky za kladné hodnocení mě tím nenaštveš *1* *1* *1*
  • mylove

    !!!!!!!!!!!!

    Tuto modelku mám moc ráda, možná proto jsem ji založila a mrzelo mě, že tady na osobnostech nebyla protože je 29 nejžádanější topmodelka ale je to jedna z těch nenavrněných modelek co si toto postavení muselo vydobít i před rodinou atd jsou to velcí*4*katolící,boužel oní na internetu nic moc není je to taková klidná osoba tak nenajdete web plný pomluv jako u Kate Moss s kokainovou princeznou.TAK VŘELE VÍTAM VŠECHNY FANOUŠKY!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit