Přejít na výpis diskuzí

Hulk Hogan

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Hulk Hogan je filmová katastrofa
  • můžu se zeptat jak jste to udělal že máte takový svaly
    • A to se ptáš jako koho?
      Myslíš že na Osobnosti.cz zavítá Hoganova Hůlka, přečte si tvůj česky psanej dotaz a odpoví ti? Jsi tak naivní nebo hloupej?
  • libil se mi jeho film -v cestine kladivo.nevim jak v anglictine
    • No Holds Barred toto je ten film u nas se kdysi jmenoval KLADIVO ale unas nikdy nebyl uveden ja sem ho sehnal pres googel v anglictine,dobry film http://datoid.cz/rAyXcF/no-holds-barred-1980-avi zkus tady to ale nevim jestli je to v cestine
  • hulk vi kde je republika.tahal do ameriky 2 ceske boxery
  • Hogan Know Best

    Viděli jste Hogan Know Best?Já to viděl a celkem dobrý.Viděl jsem to před lety.
  • jenniferlopez

    ŠPIVKA WOLE♥

    všechno nejky k narozkám hulku hogane a jak je co? asík to nečteš páč nemáš ČR stránk viď ale i tak je slušností tí napsat vše nejky jU?? muck kotě;) ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *3* *4* *5*
  • Hogen

    Hogen se mě nejvíc líbil v seriálu Thunder in Paradise(Blesk v Ráji)
    • Re: Hogen

      jo,to je parádní seriál *3*
  • dominator

    to se nedělá

    ten bastard zmlátil v ringu the rocka a když ho vezla sanitka tak hogan vzal kamion a napálil to do té sanitky *16* *13*
    • Re: to se nedělá

      pošli odkaz jestli je to youtubku..nebo nekde nejakej vystrizek z novin..nebo jak to vis??
  • Narozniny

    Včera bylo panu Hoganovi 55 let.Dodatečně mu chci popřát vše nejlepší.Je to i docela dobrý herec a docela můj oblíbenec.
  • Herec

    Hallo Mister Hogan!You are fact good actor.I born too in 11. August.Sand to me,please your photo with autogramme.
    My adress is P.Kocfelda,Pražská 120,Klatovy,33901,Czechia.Thanks!
    • dreyxor

      Re: Herec

      no tak to je moc:D to sem se fakt zasmal tak za prve tam mas dost chyb takze by tomu ani amik nerozumel a za druhe hulk ani nevi ze je naka CR natoz tak osobnosti.cz si ztracenej *1* *1*
      • jenniferlopez

        Re: Re: Herec

        seš blbéj jU??náhodou hulk hoan ví že ta nějaká česká republika existuje víš??a najivní seš tady zase jenom ty LOOOOOOOOOOL *4* *14* *3* *7* *7* *7* *15* *5*
    • Re: Herec

      myslíš, ře Hulk chodí na český stránky?? :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit