Přejít na výpis diskuzí

Hynek Dřízhal

OSOBNOST 16.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer, asi se mýlím, přesto prosím o odpověď. Nejste náhodou synem paní Mgr. Hany Dřízhalové, učitelky / asi i ředitelky / mateřské školy ? Děkuji za odpověď. Jana Kubíčková
  • Dobrý den,moc mě zasáhla Vaše situace.Stejnou nemoc jsem měla před mnoha lety,takže vím,co to je za utrpení,naštěstí jsem ji ale překonala.I když Vás osobně neznám,moc na Vás myslím a hrozně ráda bych se s Vámi sešla a jen tak popovídala a porozjímala.Léčila jsem se taktéž na Karlově náměstí a zajímám se o Lymfomhelp.Když budete mít chuť,ozvěte se mi prosím.Iva
  • Rok 2011 byl nejhorším rokem v mém životě, umřela mi maminka, babička, nejlepší kamarádka a zůstala jsem sama se šestiletou dcerou ... Věřím, že se vše v dobré obrátí a Vám přeji to samé ...
  • Hynku bud hodně silnej uplně to stejný mě potkalo před rokem, mám chlapečka Honzíka ted mu je rok a sedum měsíců a on mě postavil na nohy je to honička,ale zvládnout se to dá jsem s Tebou vím jak Ti je drž se
  • Modlím se o sílu vydržet toto utrpení.
  • prijmite moju úprimnú sústrasť. viem,čo zažívate,tiež mi rakovina vzala blízkeho človeka.myslím na Vás
  • Hynku, přijmi, prosím, upřímnou soustrast. Před pětadvacetu lety jsem byl ve stejné situaci, tak si dovedu trochu představi, co prožíváš. Drž se, vzpomínej na to krásný a hodně se snaž pracovat. Jirka Polehňa HK
  • Upřímnou soustrat, buďte silný a žijte pro svého malého syna. Bude vás hodně potřebovat.
  • Pane Dřížďalo, slova mouhou jen pohladit zraněnou duši, co se stalo, nedá se ničím změnit. Když se dívám na všechny kondolence a přání, je jasné, že vás v tom okolí nechce nechat samotného. Život je velmi nespravedlivý a k Vaší paní byl velmi krutý. Teď, když se jí i Vám splnil sen a máte Jeníčka, přijde taková rána. Mějte prosím na paměti Zuzčino přání abyste byl šťastný. Vždy byla velmi ohleduplná a milující. Věřte, že čas smutek a žal trochu vyléčí. Vaší ztráty je mi moc líto. Vy žijte dál pro sebe a Vašeho vytouženého syna, Zuzka by si to určitě moc přála. Bylo to velmi statečné děvče, tak v jejím jménu bojujte dál i vy.
  • Hynku je mi moc lito co se stalo...slova nemuzou vyjadrit jak moc, ale posilam ti skladbu, kterou slozili moji kamaradi ze Zealandu jen pro tebe!!! Myslim na tebe!!! Lenka Horcickova, spoluzacka ze stredni!!! Bud silnj!!! http://www.youtube.com/watch?v=IXnD0GAO-3s&NR=1
    Kdybych ti mohla s cimkoliv pomoci npis!!! lenkakahu@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit