Přejít na výpis diskuzí

Iggy Pop

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděli jste Iggyho Popa letos na metronomu?
    Byl naprostóóó úžasnej!!!
  • Hele, viděli jste Iggyho jako herce ve vráně??? Dokonale se tam Iggy hodí. A chtěl bych potkat ty dobráky, co o něm řikaj, že je hnusnej slizoun. A co jste dokázali vy??? Myslim, že ůplný h...o, protože narozdíl od Iggyho, vás nezná několik generací na celim světě. Takže jestli chcete rejpat, vemte si klacek a rejpejte do díry v zemi vy rádoby kritici. Chtěl bych taky znát vaše "idoli". Myslim, že ani jeden znich neoslavil 40, natož, aby 40 let byl mezi žijícími legendami.
  • help

    Ahoj, mám 2 dotazy, snad mi tu někdo pomůže:)
    Nevíte prosím, ze kterého alba je Iggyho písnička Heroin? (Jesus died for somebody's sins but not mine) a nemáte někdo album New Values?
    děkuju moc, mějte se krásně:)
  • bobika366

    To čumim

    ne na heroinu ne,to by uz tady asi nebyl *1* v jeho knize jsem cetl ze bral (a porad asi bere)kokain proto vypada lip nez dnesni atleti xD
    P.S. tu knihu psal on sam, podarilo se mi ji sehnat pres kamose,a neco mi říká že Iggy toho o sobě ví víc než my vsichni dohromadzy ne *3*
    • Hele ty bobika 366 za prve se nauc cist protoze co tu pises jsou nesmysli !!! Iggy ve sve knize totiz nic takoveho nepise ! Heroin bral, zejmena od roku 1969 do roku 1974, kdy odesel na leceni. V te dobe nebyl vybiravi a bral vsechno mozny jak se sam vyjadril. Dnes ma svoji fetackou karieru za sebou ale porad jak sam rekl, ma a bude mit sve libustky. Mimochodem poprve se sfetoval v 8 letech a to praskama na astma. A jestli mas jeste nejake dotazy ty ignorante rada ti na ne odpovim. Muj e-mail - LCOCA@seznam.cz pa Dopi 1947
    • Re: To čumim

      mno to vi, kazdopadne, i kdyz existuje taky vec zvana zamerna mystifikace :D (Kurt Cobain atd.) ackoliv uznavam, ze tohle nebude ten pripad :)
      ale to neni zas tak podstatne..ja bych rekla - co je komu po tom, co bere nebo nebere, jak vypada: to jsou nedulezite detaily - podstatna je jeho hudba a herecke vykony *3*
  • Génius našich srdcí

    Iggy Pop je génius. Nejsem schopná chápat to, jak ho někdo může jen tak odsuzovat, aniž by si neposlechl jeho hudbu. Jinak, dělám pro něj blog: www.iggypop.blog.cz , tak budu ráda, když zavítáte.
    • Re: Génius našich srdcí

      mas pravdu iggy bil nejvic frejer ikdiž bil zavislej na heroinu ale bil to mazak tak na nej nemejte blbbi keci kdiž neumite chapat hudbu aslanek23 *5*
  • Viva Iggy

    Vidím, že někteří ho tady hodnotí jako nechutného slizouna a trosku..jenže zamysleme se nad tím ,že to byl přece jen člověk , který postavil základy punku a také heavy metalu..
    navíc myslím ,že jeho hudba je naprosto úžasná, a tím bych chtěla říct ,že i přesto jak ho někteří vidí je to skvělý hudebník se skvělým hlasem ... *16*
    • Re: Viva Iggy

      souhlasim:) a krome toho nas taky obohatil o stage diving*15*, blazen jeden :)
      jinak bych chtela podotknout, ze takove komentare o slizounech a tak, ktere maji nulovou informacni hodnotu a prazadny smysl v diskusi o oblibene osobnosti jinych lidi, si muzete strcit za klobouk :) ja vam taky nehanim ty vykopavky, co poslouchate vy, samozvani kritici :P :D
  • Turné s Adem Mathesonem

    Tak s tímhletím úchylem hrál na turné Ado Matheson *9* Hrůza, hrůz *9* Jinak pokud nevíte kdo je to Ado Matheson, tak je to skotskej zpěvák a skladatel a hlavně výbornej kytarista. *4* A taťulda herce Hanse Mathesona a Williama Mathesona. *3* *14*
    • Re: Turné s Adem Mathesonem

      souhlas iggy pop je hnusnej slizoun a uchyl *9* *9* *9* *9*
  • To čumim

    Hele lidi víte,že je 40 let na heroinu? *5*
    • To ví snad každý, ne?

      A tobě to vadí nebo co?

      Je nejlepší!!!
    • millillka

      Re: To čumim

      No a víš že to de vidět... *15* *15* *15*
    • Re: To čumim

      A CO VLASTNĚ TY TERKO MÁŠ V TÝ SVÝ HLAVĚ?!ASI NIC MOC,VIĎ?! NEBO SPÍŠ NIC... KDYBYS V NÍ NĚCO MĚLA TAK BYS VĚDĚLA ŽE TADY PÍŠEŠ SRAČKY A TY TAKY TY WORM BOY
    • Re: To čumim

      Moje řeč...co je Ti po tom...
    • Re: To čumim

      a co ti potom??! *10* *4*
    • Re: To čumim

      Ty jo... asi proto je tak brutálně vyrýsovaný i v takovém věku *5*
  • Teda ten Passenger je z alba ¨Lust For Life¨. Pokud to chceš ozvi se na meil, kopnu ti to zadara. *5*
  • Ahoj, vše je z alba. Lust for Life(1977).Mohu přepálit.
    • Re:

      A MOHL BYS MI TO ALBUM POSLAT PŘES ICQ?! MOJE ICQ JE 404 068 021 TAK SE KDYŽTAK PROSÍM OZVI!!! DÍKY MOC
      • Re: Re:

        no jo no....proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite, zeano :P :) jinak dovol, abych byla prvni, kdo te informuje o prevratnem vynalezu - strance www.ulozto.cz 8-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit