Přejít na výpis diskuzí

Indy

OSOBNOST 30.11.2008 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanibal

    Pošle te mi někdo číslo nebo Facebook  na Andrease je to srab!!!dekuji moc všem!!!!!indy je ubožák co mi spí s moji ženou a skousi to na mého syna a neumí mi zavolat!asi má právem strach?!?!?!

  • hanibal

    Hej ty ubožáku  to jsi posral mi spat s moji starou!!!!jeste jednou prijed do slaného a dobiju te milovat!!!neumis ani zavolat ze mi pichas starou a zkousis to na mého syna?!!!!!koukej mi zavolat nebo počkej!!!!!tata davidka 792301918

  • André je nejlepší!
  • Indy je nejlepší raper ktereho jsem ještě nikdy neslyšel a ten kdo ho nemá rád tak ať ho neposlouchá
  • Indy

    Indy nejlepší a hlavně řekněte mi názor jinejch MC kdo vše dělal feat s Indym nebo s Wichem a kolik lidí s Marpem o tom myslím mluví všechno
  • :)

    Náhodou, Indy a Wich je starej old school..Hrajete si tady na dospělí, přitom je ti 14 a honíš si u kompu. :) Indy a Wich něčeho dosáhli, nerapujou o tom kolik mají prachů a jakou krávu přefikli..Oni jsou legendy. *3*
  • 54584

    Děte všichni d píči..Dej te mi tel na Witche adresu at můžem šukat!!!!!!Vy ste ubohost.!Táhněte do háje a nedělejte tady ze sebe dospělí kurva lidi vzpamatujte se! *15*
  • Ach bože

    Co si lidé pomyslí o fanoušcích hip hopu (?), že to jsou děti. Přestaňte se hádat a ohánět se trapnými argumenty. Díky. *5*
  • Indy

    Kurva drz hubu jak at chcipne chcipni sam ty curaku jde videt ze marpo je pica jako ty indey je nejlepsi
  • jarousekmaty

    Marpo je nejlepší

    Ať Chcípne ten buzerant skuvenej,jeho máma je píča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    • kissen

      Re: Marpo je nejlepší

      rap je ubohost
      • Re: Re: Marpo je nejlepší

        RAP JE NEJLEPŠÍ *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Marpo je nejlepší

        ubožák je ten co nedokáže přenést přest srdce to že existuje mnoho hudebních směrů a každej má právo si zvolit...já ti také neberu tvůj styl *13* *3*
      • Re: Re: Marpo je nejlepší

        a kerej debil tohle tvrdi tk nikdy nic poradnyho rapovyho neslysel!!!!! *16*
    • mr.j

      Re: Marpo je nejlepší

      marpo je zmrd, nevěří tomu co dělá, nebo spíš dělal, rapoval tři roky a vydal tři alba na kterejch repoval pořád o tom samim, o sobě a teď dělá ňákýho bubeníka u chinaski bo kde, je to fakt komerční děvka která to dělala jenom pro prachi, dyť i když dělal rap tak poslouchal něco jinýho a fakt bych chtěl vidět ňákou sračku jako seš ty jak řikáš indymu do očí že je to skurvenej buzerant, hochu sice ho neznám ale řek bych že už šukal hodně holek a kolik si jich šukal ty????
    • Re: Marpo je nejlepší

      ty si asi uplně nenormalni takova lamka MARPO!!!dyt ho skoro nikdo neposloucha ale tady ty 2 typky,hadej kdo si urcite koupilo vic lidi nez ten tvuj slavnej RAPSTAR!!!si strasnej kokos
    • Re: Marpo je nejlepší

      ty lamo chtěl bych tě vidět jak by jsi mu to řekl do očí *13* *16* *10* *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit