Přejít na výpis diskuzí

Irma Lair

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    irme je už 18????
  • Irma je nejlepší!

    Irma je nejlepší!
    Já jsem jako ona!
    Já mám smysl pro humor a vlasy jako ona a miluju koupání!
    Irma je prostě nejlepší!
  • anisek22

    nejj čarodějka

    irma je nejlepší ale i ostatní z witch jsou super a moooooooooooooooooc tenhle časák luvuju *14* *1* *1* *1*
  • podoba

    s Irmou jsme si mooc podobný *1* *1*
  • miley214

    podoba

    ahojik irma je nejj.jsem úplně jako ona hnědý vlasy mám,smysl pro humor taky prostě všechno *1* *1* *1*
  • irma

    s irmou jsme si docela podobný já mám taky smysl pro humor *1* *1* *1* *1* *15* *15* až na ty vlasy jsme si podobný
  • jááá

    Ahoj, já jsem Irma Lairová můj mobil je 73914739! a co píšou že je mi 42 apod.. je to lež lidi prosím nevýmyšlejti se je mi 13 let! akorát oni to dali do detskýho animalovanho ale jinak jsem! a jsem nrmální podobá v seriálu ::-) irma.lairova.witch@email.cz toto je muj profil na www.lide.cz
  • nehcápu

    vy o witch píšete samý nemsyli není jí přece 16 ale je jí 13 lidi přemášlejte *1*
  • True

    Irma se narodila 13.března ve znamení Ryb. Irma je nejtemperamentnější a nejupovídanější ze všech holek. Sice se to na ryby vůbec nehodí... a navíc JE TO JEN KRESLENÁ FIKTIVNÍ POSTAVA Z KOMIKSU!!!
  • blbina

    VZDYT JETO JENOM MALOVANA POSTAVICKA HA HA HA *1* *1* *1*
    • No a co?? Tahle stránka je jenom pro fanoušky Irmy Lairové z Witch!! když se ti nelíbí, tak vypadni!! nikdo tě tu nedrží!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit