Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Pani Iva Kubelková není vůbec namyšlena ani škaredá😇😍

  • hurvinkovamorticie9

    😇😍😍😍

  • hurvinkovamorticie9

    😇😍😍 božia modeatorka♥♥♥ jaju lubim😇😍


  • Dcera Kubelková není žádná modelka ani v obličeji ani postava … to už z nás děláte pěkné blbce … no jo je to dcera Kubelkovky a to je vstupenka kamkoliv 

  • To je snad vtip … Iva Kubelková se nám nikomu nelíbila ani dřív ani teď … teď už vůbec ne … ale Ok je příjemná když potřebuje … ale její dcera vůbec není žádná modelka .. to si tam chce zase dceru někam protlačit a všichni budou držet hubu i když každý vi ze na to nemá !! Je to strašné  a ten kdo ji dal ty zlaté šaty je úplný pako bez vkusu a módě nerozumí … jen si hraje ze jo a snobáci budou lhát jen kvůli známosti .. a kecat jak je super a doma se chechtají jak je v těch šatech děsná

  • hurvinkovamorticie9

    😇

  • Iva Kubelková je druhořadá bývalá modelka a moderátorka.

  • Kuchařová je hezčí.

  • Paní Iva Kubelková je krásná dáma a mně je sympatická,určitě zpívá lépe než bývalá miss Jitka Válková,nyní Boho,která se za každou cenu chce prosadit jako zpěvačka.Slyšela jsem paní Ivu zpívat píseň paní Hegerové a srovnala jsem zpěv s písní od Nirvany,kterou zpívala paní Jitka na Miss Army-hrůza.Paní Iva je lepší.Přeji paní Ivě hodně úspěchů,ať se jí všechno daří,jak si přeje.
  • Ahojky Ivo. Jsem mamka Niky, ktera se povesila pred rokem u posedu. Mam velky pribeh do jak se stavi sen, mozna i na pokracovani. Hlavne vsak prosim o odbornoucnou POMOC!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit