Přejít na výpis diskuzí

Ivan Vyskočil

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý český herec,není to žádný Al Pacino či Robin Williams.

    • MartinDyntar

      Nemáš špatný komentáře - je v nich znát tvé kritické myšlení!!

  • Každý týden čekám na Vaše slova, naposledy jsem měla možnost s Vámi hovořit  při natáčení rozhovoru  v Ratibořickém údolí . Chystal jste se tenkrát na operaci a netajil jste se s obavami. Jste v pořádku, Vaše články jsou vtipné a hlavně pravdivé. V psaní vytrvejte, přeji hodně zdraví a úspěchů

  • Pane Vyskočile,
    jsem velmi rád, že se na kulturní frontě najde ještě osobnost, herec s chladnou hlavou a přehledem,který nepodléhá emocím, aby se připojil k pseudodemokratům, kteří nehodlají akceptovat demokratické výsledky voleb v naší zemi a ve snaze jakéhosi boje za svobodu a nezávislost se nechají vmanipulovat do pozic "užitečných idiotů" . Velmi oceňuji a zřejmě nejen já, že jste dokázal veřejně komentovat "chodce", kteří sprostě odešli z inaugurace p. Zemana, prezidenta republiky, čímž se sami zařadili do kategorie osob, kdy i obyčejný občan - volič, ví do jaké.
    Vždy jste byl velmi dobrý herec, v dnešní době jste navíc určitě nejem u mě stoupl v ceně tím, že jste nazval věci pravým jménem, což se dnes tzv. nenosí a nositelé těchto názorů jsou ze strany jistých osob, stran a médií velmi kritizováni.
    P. Vyskočile, přeji Vám pevní zdraví a stále důvod k úsměvu..
    • Vali, nic lepšího jste nemohl(a) napsat, plně s Vámi souhlasím a také přeji panu Vyskočilovi hlavně zdraví a pohodu .
  • Dobrý den,svým postojem a článkem na PL jste mě opět potěšil. Děkuji, že i mezi herci je (byť ojediněle) selský, zdraví rozum:-) děkuji. Průšová
  • A ještě jednu poznámku k rýpalům, kdo jakou měl ženu muže, do toho je každýmu ho..., kdo rýpe, nepoznal nic
  • Také Vám vzdávám úctu Pane Vyskočile, vždy jsem Vás bral jako dobrého herce, poslední dobou mě hrozně zklamali jiní dobří herci svým postojem, díky pomáháte moc lidem, že nejsou všichni stejní, ti umělci, už zapoměli, že se vždy měli lépe, než třeba švadlena, nenávist a podobné věci, nerozdmýchávají chudí.
    Přeji hodně zdraví - vesnický nevzdělaný chudák bez inteligence a charakteru.
  • Pane Vyskočile, moc vám děkuju za to, že nepatříte k té bandě komediantů, kteří si nevidí na špičku nosu a žvatlají kraviny o jejich modle Drahošovi ! Zaplať pánbůh že jste normální ! Díky !!!! Pepa R.
  • Vážím si Vás pane Vyskočile jako herce a vlastence. Známých osobností Vašeho kalibru a Vašich názorů je dnes velmi málo. S úctou jeden z mlčící většiny *4*
  • Dobrý den,

    Hrál jste hodnýho grázlíka Fangia v tátově filmu Útěk. Rád bych se s Vámi spojil. Letos proběhne v Ostrově 48 ročník festivalu Oty Hofmana a bude se hrát divadelní představení na motivy knihy Útěk, k tomu pouštět film. Byla by legrace slyšet Váš komentář k dnešnímu divadelnímu Fangiovy a k Vaší roli ve filmu. Nechtěl by jste v říjnu do Ostrova zajet? info@tau.cz
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit