Přejít na výpis diskuzí

Iveta Radičová

OSOBNOST 22.6.2009 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Nesympatická osoba celá Radičová p...
  • Luky1987
    SDKU aj s celou SMERÁCKOU Ficovou bandou zlodejskou nech idú niekam už konečne *11* *11* *11* *16* *16* *16*
  • U Krause se chovala příšerně..
  • Jediný čo bol normálny v politike a škoda, že už tam nie je bol Ján Slota, ten aspoň vedel povedať, čo si myslí a mal pravdu. Inak SMER, SDKU atd. všetci sú skorumpovaný
  • Dobrý den.Vážená paní Racičová,přečetl jsem vaši kritiku naší vlády za nepodpis lépe řečeno nepřipojení se ke smlouvě EU.Dobrá,každý má právo vyslovit svůj názor,ale nemohu příjmout Vaší kritiku dokud jsme svéprávní a ne v područí.To už tady jednou bylo!!!!!!!!!!S mnoha rozhodnutímy naší vlady nesouhlasím,ale tato záležitost je na delší diskuzi a pak uvidíme co pozitivního či negativního tento pakt přinese.Pěkný víkend přeje Václav Malý
  • Přeju hezký den!
    Pokud paní Radičová tvrdila, že je na hlavu, aby chudší země, myslela Slovensko, půjčovala zhýralé bohatší zemi jako je Řecko, vážil jsem si jí.
    Pokud ale bude vyčítat Čechům, že nechtí podpořit jakýsi pochybný pakt stability, což jest zase nějaká podpora rozmařilcům, nebudu jí mít rád. V tu chvíli jako by popírala své předchozí stanovisko.
    Škoda, že jsem tu nenašel její mailovou adresu.
    S pozdravem Mrkal.
  • Mimořádná osobnost na slovenské politické scéně

    Dovedu si velice dobře představit, že nepoctivce různých typů a horších charakterů, takovýhle typ politika dovede pěkně nadzdvihávat ze židle, a jak se lidově říká, musí je i pěkně nasírat..., nechť se jí dobře vede v práci i v životě.*3*
    P.S. Ti Slováci, kteří se cítí být doopravdy dobrými Slováky, ti by si měli jen hýčkat. Jacísi Slotovci a jiní "nepodárci"(*16*) podobného typu ji asi nikdy nedocení... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit