Přejít na výpis diskuzí

Ivo Theimer

OSOBNOST 10.2.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivo patří mezi mé nejoblíbenější herce...často chodím v MB do divadla a Ivo mě vždy mile překvapí. Ráda bych ho někdy poznala i osobně. *3*
  • Ivo má dnes svátek :)

    Takže mu přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů na prknech, co znamenají svět ;)
  • Ivošek

    Ivošek je krásný,mladý a hlavně sexy chlap *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ivo...

    Není nic lepšího než poznat někoho osobně..Jsem ráda,že jsem to štěstí měla.Ivo je nejen pohledný a sympatický mladík,ale navíc člověk s jemnou duší a otevřeným srdcem.Přeju mu krásné role nejen na jevišti,ale i jednu šťastnou v životě.Zdravím :)
    • Re: Ivo...

      Dobrý večer,jmenuji se Bronislav Theimer a rád bych zjistil,zda Ivo není s náma rodina.Pokud máte na něj kontakt,pošlete mi ho prosím.Děkuji.Jsem totiž také z Brna.
  • guestka

    Nej

    Ivušek je hrozně milej a skvělej herec!!! *15*
    Videla jsem v Praze O Myších a lidech a byl to jen slabý odvar, na rozdíl od mladoboleslavského divadla kde Ivušek a Martin Hrubý skvěle hráli *3*
    *14* Mám ho ráda
    • Re: Nej

      Dobrý večer,jmenuji se Bronislav Theimer a rád bych zjistil,zda Ivo není s náma rodina.Pokud máte na něho spojení,pošlete mi ho prosím.Děkuji.Jsem totiž také z Brna.
      • Zdravim Brono, nevim zda Ivo je vase rodina, no s jistotou vim ze mate nevyridene ucty z minulosti. *16*
        • Brono ma viacero nevyriadenych uctov z minulosti! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* svedomie? v noci sa ti spava dobre? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit