Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je proste super *1* *1* *14* *4* *14* *4*
  • Přečetla jsem všechny její knížky je super *1* *1*
    • to dost pochybujem ale fajn
  • vehunka03
    ja ji ulpne miluju *14* *14* *14* *14* nejlepsi knizka je : nejlepsi kamaradky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Mě se nejvíc líbí knížka Holka z popelnice .četla jsi jí? A jestli ne tak si jí přečti.
  • Popravdě, nemám moc ráda příběhy, u kterých mám pocit, že se odehrávají ve vedlejší škole - prostě příběhy ze života. Jacqueline ale píše tak hezky, že mám její knihy moc ráda. *4*
  • Ahoj všichni. Chci vám říct, že Jacqueline je baječná spisovatelka, ale Já se teď přesunula (podruhé) na úžasnou knižní sérii o tajném světe Harryho Pottera♥ popravdě to čtu už po druhé no a já nějak zatoužila po této knížce:))))
  • Jacqueline je moje nejoblíbenější spisovatelka. Její knížky se krásně čtou. Nejradši mám Moje sestra Jodie. *3* *3*
  • Včera jsem dočetla Nejdelší velrybí píseň, bylo to nádherný!!!!
    • Velký souhlas. Moooc dobrá je také knížka konec snění.Tyto dvě knížky jsou zatím jedny z nejlepších které jsem kdy četla. *3*
  • Ještě jsem zapomněla na Půlnoc, taky super knížka.
  • + ilustrovaná máma, diamantové holky. Krásné knížky, jak jinak. Teď čtu nejdelší velrybí píseň, tak jsem zvědavá.
  • Vše nejlepší k 69. narozeninám nejlepší spisovatelce xx
    PS: nedávno jsem dočetla knihu Divný dárek a moc se mi to líbilo:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit