Přejít na výpis diskuzí

Jake Short

OSOBNOST 31.12.2011 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1*
  • Hele naučte se pořádně psát, trošku popřemýšlete a pak něco pište, nebo spíš jen hejtujte... To nemáte nic lepšího na práci?! Jinak teď mu je už 18;)
  • tatiankalove
    ako fakt neviem čo tu riešite? prečo by nemohol mať 17. za to že je nízky?
    ste vážne blbý.
    a podla mna je pekný a vobec nevadí že je trochu nižši *16* *16* *14* *14* *3* *3*
  • hello jake love you *14* *14* *14*
  • vůbec nevypadá na 17 spíš na 13 je to divný!?!?!,!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
    !?!?!,!,!,!
    !?!?!?!?!!?
    !
    !,!?!?!?!?!??!??!!!!?!!!!?!?!!!?!?!?
    • Mrkni sem :
      https://www.google.com/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1680&bih=935&q=jake+short+2014&oq=Jake+Short+20&gs_l=img.1.0.0j0i24.688.9420.0.11820.33.13.18.2.2.0.112.934.11j2.13.0.msedr...0...1ac.1.61.img..3.30.853.N6CM_todjZ8

      Jsou tam Jekovi fotky z roku 2014 vypadá tam tak na 16/17 takže..... *6*
      • tam se rozhodně dívat nebudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Panečku, no tak tam má foto třeba ze 14 nebo 15 let !!!! *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Trošku klid. Žádná z nás ho stejně nebude mít, tak co tu řešíte?? Taky se mi hrozně libí, ale co na tom sejde?? Je to američan. A takové stupidní hádky o to, která ho dostane jsou fakt na nic. Je to ČLOVĚK, ne hadrová panenka...Taky nerozumím tomu, proč tu lidi píšou, že mu nemůže být tolik let... proč by nemohlo? Soudí se podle intelektu a chovaní, ne podle výšky nebo jak ten člověk vypadá... A vážně si myslíte, že to pomůže, když mu to tady napíšete anglicky ? Určitě se půjde podívat na český server...
    • Renysek12
      Terr má pravdu!
      • Děkuju:3
    • Renysek12
      S tím musím souhlasit. Konečně nějaký rozumný komentář. *4*
    • jestli jsi si nevšimla žije v americe!!!!!!!!!
      • :DDDD doufám, že jsi děláš jen srandu...fajn... asi se zase rozepíšu...za:
        1.Prosím tě, přečti si ten komentář ještě jednou a nahlas...v mém textu jsem viditelně uvedla:,,Je to AMERIČAN''...tudíž ti musí DOJÍT,že asi bude žít v Americe-.-
        2.Fakt nechápu tolik vykřičníků, když ses ještě sama ponížila-.-
        3.Dostává mě, že ostatním komentuješ příspěvky, i když sama by ses měla zamyslet nad svými
        ...promiň, ale tohle mě doslova vytáčí...
  • Bylo mu 14 když se natáčela farma rak
    • a co má být!!!!!
  • 13 mu bylo kdyz natacel farma raky,ale nevypadal na 13 *4*
  • nevíte kolik mu bylo když hrál v farma rak
  • Proč by mu nemohlo být sedmnáct?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit