Přejít na výpis diskuzí

Jake Walmsley

OSOBNOST 21.7.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barca

    tss

    Vidím, že velké BUM, které se tady kolem roku 2009 dělo je pryč. Tak bych jen doplnila informace: Jake je z Anglie, je zadaný a dělá DJ-je. A co se týče Syncsty, tak ta už takový rok minimálně NEEXISTUJE. a řekla bych, že to zavinil právě Jake! Nafrněný frajírek, co na ostatní nebere ohled. Říkejte si o mě co chcete, klidně mě ukamenujte, ale stejně je to pravda. Nechápu vás, co říkáte"jak je sexi, jak je krásnej, jak je boží, jak je škoda, že nebydlí v ČR..."a podobné kecy. Jo a jen tak mimochodem. Ten email, co je tady někde napsaný není přímo na Jakea, což ste se mohli dovtípit už z toho názvu...fakt vas nechápu...
  • sixx

    :-)

    ahoj,je fakt KRÁSNEJ,ale bohužel jsem někde četla že je to gay! NEVÍM,TŘEBA TO JE KEC,doufám,ale možná je to gay,jinak jejich skupina sincsta je fakt nej.. miluju jee :-D JO A TENHLE ROK MU BUDU 20 *3*
  • kiki.nnka

    in love

    Překrásnej, božíí ♥ Miluju hoo <33 *14*
  • Nevíte odkud jsou???

    Nevíte odkud je Jake Walmsley??? *9*
    • :-****

      Je mu 19 neumíte číst :-)) a je s Anglie nebo s Ameriky a gay neni *3*
  • lollipop16

    ...

    je mu 19 a tenhle rok mu bude 20.Jinak email je syncstaofficial@hotmail.co.uk...jin ak je úplněěě k sežrání *14* *14*
    • Re: ...

      ty jedna,ja te snad zabiju.to neni jeho e-mail!!!!!!!jo lidi to neni jeka e-mail!dejte si na ni(neho)pozoR!!!! *16*
      • barca

        Re: Re: ...

        nechci ti kazit radost, ale když neumíš číst a pak si z těch slov něco vyvodit, tak to je tvoje mínus. Tenhle email bych ti napsala i já, protože jiný my, čeští fandové, neznáme. Tento email byl totiž společný pro Chrise i pro Jakea (jak z názvu vyplývalo) Ono totiž když máš napsáno SyncstaOfficial...tak to asi bude znamenat, že je to Oficiální email skupiny Syncsta. A proč by si na ni měli dávat pozor? Ty si snad na ten email napsala: "Jake, I love you!!!" a oni ti odepsali: "Sorry, I am not Jake." ??? nebo co? fakt trubka...
    • Re: ...

      je to fakt ten email?
      • Re: Re: ...

        ne neni to jeho e-mail ja to skousela ale neni ver mi *3* ale je nadhernej hesciho sem jeste nevidela....no mozna jo,,,ale ne hesciho je fakt uplne bozi ja bit jeho zena neopustim ho *14* *14*
  • mám ho ráda

    tak to neim kolik mu je ale typla by sem tak 16 neim je fakt nadhernej!!!!!miluju ho!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • LASKA

    ten jane je nejlepší kluk na světě!!!!!!!
    ja ho MILUJU!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • jancus

    on je fakt bozii *14* *14* *14* *14* ale newite nekdo kolik mu je ????????,....
    • Re: jancus

      mozna devatenact mozna 16 as 17 *14* je sexiiiiiiiiiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bara

    tak pekneho kluka jak je Jake sem v zivote jeste nevidela sem se zamilovala
    • Re: bara

      ja sem chtela jeho cislo na imejl jestli ho nekdo ma,, tak mi ho napiste na e-mail
  • milka

    boze on je upe sladkej a krasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit