Přejít na výpis diskuzí

Jakub Kuba

OSOBNOST 13.2.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že pokud někdo osobně Kubu zná, nikdy by nepsal podobné nesmysli, které zde jsou. Jedna věc možná je, jak člověk působí a druhá jaký opravdu je....Zamyslete se a raději než kritiku vůči někomu o kterém nic nevíte zhodnoťte čas, který věnujete těmto podobným nesmyslům nějak hodnotně.....
  • Mistr světa a teď prodává v Panerii na Smíchově *1* *1*
  • Ten životopis si psal sám, ne *1*
  • KUBA

    Přemýšlím,proč skoro všem připadá tenhle člověk nafoukaný,nesympatický apod.Asi s ním máte osobní zkušenosti,já ne,nesleduji ho ani na Očku a vpodstatě naposledy jsem ho sledovala ve Vyvolených.A tam mi rozhodně nesympatický nebyl,myslím,že se choval normálně,vařil,staral se o psy atd.,proto fakt nechápu tu velkou záštˇvšech okolo.Jeho vzhled asi trochu frajírkovsky působí,ale to má člověk jednou dané a moc to neovlivní.A co se týče jeho zpěvu,myslím,že zpívat umí,ale žádnou díru do světa asi neudělá,protože éra stylu hudby,kterou dělá,už je fuč.
    • ubožák

      Ubožák jeden...k čemu lezl do VV když už v televizi byl?Může dát šanci druhým ne??Tak první uvádí pořad na nově a pak se vetře do reality-šou ,která by měla dát šanci druhým lidem a ne těm kteří bývali v televizi vaření pečení *16*
      ......JE UBOHEJ!.....
  • FUCK

    JAKUB STINKS LIKE SHIT !!! *1*
  • Jakub Kuba

    Jako uznávám,že každý herec,zpěvák atd. má své pro i proti..........jako dobře,ale neberu to,že mu tu někdo bude nadávat.....mě osobně se líbí jen jeho vzhled,ale jako borec na chození pro mě fakt není.........sice jsem mu fandila když byl ve Vyvolených a taky jsem mu vytvořila životopis atd. ,ale jeho chování se mi moc nelíbí!!!tak,tak nějak no.....!!! *4* *4* *4*
    • Re: Jakub Kuba

      KUBA JE PRAVÉ SLUNEČNÍ DÍTĚ *1* NADUTÉ A JEDNOU NÁM ASI PRASKNE *5*
  • Čůrák Kuba

    Jděte s Kubíčkem do piče!!! *5* *16*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      ja jsem ho videl.Hravali jsme spolu za barakem fotbal.A fakt je,ze uz tenkrat byl divny
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Byl jsem v komparsu Bathory, Hanzik je v poho a profik!!! *3*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Bohuzel...ale vim, ze si ho vsichni strasne moooc chvali, kdo se s nim setkal, ze je to prej sympatak a tak. *14* *3* Narozdil od tohohle floutka Jakuba Kuby *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit