Přejít na výpis diskuzí

James Blunt

OSOBNOST 31.12.2006 
215 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday James!! O:) *14* *3*
  • Lover, Happy Birthday
  • On je proste fantastický , má taký nezvičajní hlas a to je v tom také očarujúce :) mám rada jeho pesničky :D
  • James je opravdu uzasnej je mi teprve 14 a vim ze je mu 40 ale i pres to ho miluju myslim si ze je idealni pro zivot je celej proste krasnej
  • Ten kdo ho nema rad tak at sem ani neleze je to trapny kdyz naky blbeckove zacnou kritizovat ja napriklad nemam rada one direction a tak na jejich stranky ani nelezu takze blbeckove klidte se
  • Ten lukyno pinter jde videt ze nerozumi hudbe kdyby ano tak by vedel ze zpivat umi mozna ho nemas jenom rad a nebo zavidis kdyby nezpival dobre nestal by se objevem roku 2005..
  • James je uzasnej me se kdysi libilo jenom jak zpiva a postupne kdyz sem ho poslouchala vic a vic tak jsem se napred zamilovala do jeho hlasu a pak i do nej strasne moc miluju i jamese arthura ten taky uzasne zpiva ale u blunta se mi libi ze ma chraplavy hlas nejvic se mi od nej libi pisne wisemen, you're beautiful,a no bravery je uzasnej a miluju ho
  • Zadnej gay neni bude se zenit to rikaly i o bieberovi ze je gay a pritom miluje modelky
  • *skupina
  • Já jsem slyšela v rádiu že je GAY !!!
    • Mluvite nesmysly! Jen zavidite! Tvrde na sobe pracuje a kolik ma.shonu! Zavist a skodolibost jdou ruku v ruce! Pospinujete lidi, kteri neco v zivote dokazali a zamette si laskave pred svym prahem napred! Zkuste vy tak zazpivat! To jsem zvedava!l
      • Plně s tebou souhlasím. Pojedu na jeho koncert 22.10.2014.
      • Je fajn vědět, že je nás víc, kdo ho poslouchá.. Chystám se na koncert... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit