Přejít na výpis diskuzí

Jan Hofman

OSOBNOST 20.6.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ses roztomilej
  • nej

    všechno nejlepší *4*
  • Proboha

    *7* Vy jste ale trubky všichni.
    Já na VKV nekoukám, ale je sranda to tu po vás číst.
    Honza je Třeboňák, studoval gymnázium v Třeboni a jestli si myslíte, že maturoval 91, tak jste děvčata, opravdu vtipný :D
  • icq

    mám nebo nemám *7* nojo tak vám to icq dám *14* 445248690 *14* *14* PROSIM
  • barunka_love

    Fotka

    mám dotaza jak tady má Honza tu fotku s tou nejakou slečnou,holkou neni to náhodou Veronika Nová (Silva z Ordinace) ???? *8*
    • Re: Fotka

      jj je *14*
    • Re: Fotka

      jj je ....Miluju ho je klasnej:D *14*
    • Re: Fotka

      jemno
    • Re: Fotka

      ahoj....jjj je.....:o)
  • JJJJ

    Hanzík je moc krásnej chlapík ale nezdá se mi že by měl 22let vypadá na max 17 ale stejně je rozkošný,pořát mu chci říjkat davídek *1* achjoo kdo má jeho adresu telefoní číslo skype icq cokoliv at se ozva na email foldynova.veronika@seznam.cz ale to se asi nestane má tam asi přes 200lidí tak pa davčo teda honzíku
  • kiki

    mám jeho icq.. *3*
    • Re: kiki

      ahoj dej mi na nej pls jeho icq:-)
      • Re: Re: kiki

        promin icg ti dávat nebudu , ani nevím kdo si :) *13*
        • Re: Re: Re: kiki

          ten e -mail je pravdivy nebo ne??
          • Re: Re: Re: Re: kiki

            ne
        • Re: Re: Re: kiki

          to si psal ty bo naka holka?.. *1*
    • Re: kiki

      ahoj....a posles?????pls pls
    • Re: kiki

      Ahojky kiki, ty máš jeho icq? Já ho sháním...znám ho a chtěla bych mu něco říct. Mohla bys mi jeho icq prosím prosím poslat. Jasný, že ho nechceš šířit, tak mi ho prosím pošli na e-mail bilavila@seznam.cz prosím. Já ho nikde zveřejňovat nebudu. Nikomu ho neřeknu. Jen mu něco potřebuji. Prosím pošli mi to jeho ajsko. Děkuji mooooc
      • Re: Re: kiki

        proč by ho měla posílat tobě já mám icq na Matyáše Valentu,Danu Morávkovou a pod.tak nevím proč by ho dávala tobě bůh ví jestli ho vůbec má *13*
        • Re: Re: Re: kiki

          ty to icq nemas protoze kdybys ho mnela tak ji ho posles
  • Honzo ozvi se mi

    Honzo možná si mne pamatovat nebudeš byla jsem stebou v olimpii v plzni melsi tam autogramiadu jeste se sabinou kralovou.
    Si hodny kluk(no uz vlastne dospely)ale vazne je ti 22?dyt ve VKV vypadas vgazne na tech 16let.a normalne v OC olimpia plzen si vypadal tak na 18let!neni to urazka jen se vazne ptam napis mi taky nekdy meila na VKV koukam taky kuli tomu ze si tam ty hrajes vyborne! *4*
  • honza

    Ahoj Jéňo jak se máš? Jinak ve VKV ti to fakt sekne!! pls odepiš na e-mail nikolasek45@seznam.cz papa
  • chacha

    Holky vy ste přímo roztomile vtipný *4* ...koukám že kdyby vás nebylo, tak ten seriál nemá z čeho vydělávat *1*
    • pro honzíka

      ahoj Honzíku jak je?na vkv se koukám pořád seš moc hezkej až někdy budešmít čas tak mi napiš na email ADivisek@seznam.cz budu se těšit papa si super herec *1* *8* *15* *5* *14* *5* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit