Přejít na výpis diskuzí

Jan Tuna

OSOBNOST 28.11.2016 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, pane Tuno,

    Vaše pořady si nikdy nenechám ujít a vždy se na další těším. Nebýt Vašich pořadů, tak by se mnoho diváků nedozvědělo výsledky důležitých testů, které obsahují sdělení o zdravotní závadnosti, nebo naopak vhodnosti různých potravin. Bohužel jsem se nikde nedozvěděl žádné (seriozní) testy o zdravotních účincích na potraviny v nich ohřívané (vařené). Obvykle jedna zpráva je opakem druhé. Jistě budete mít kontakt na organizace, které mohou potvrdit jak pro, nebo proti, jejich používání v kuchyni, kde má mikrovlnnou troubu snad každá domácnost.

                        

                                                                                                                    Hezký den

                                                                                                                                               Jan Víšek

    P.S.

    Říká Vám ještě něco Jana Víšková?

  • Dobrý den pane Tuno.
    Přečetl jsem si Váš článek : Jak musíme platit za nic.
    Přitom mne napadlo, že dle mne je lumpárna také v cenách mezinárodních hovorů v rámci EU, když volám z Polska do ČR, je to nejméně čtyřikrát levnější, než od nás do Polska. Jak je to možné, když nějak před rokem (nebo více) se upravovaly tarify a vykřikovalo se, že budou v rámci EU stejné jako v ČR. Chtěl bych Vás poprosit, zda byste mohl vnést jasno do volání v rámci EU. Začínám mít pocit, že bude výhodnější si předplatit nějakého polského operátora.
    Zdraví Vás a za případnou odpověď děkuje Tomáš.
  • dobrý den pane Tuna.Po zhlednutí amerického pořadu FOOD,INC o výrobě potravin v USA jsem se zhrozil v tom,že tento způsob výroby potravin již dlouhá léta probíhá i u nás,zvláště se to zhoršilo po sametu.Co mě nejvíce na tomto pořadu zaujalo je přítomnost enterokoků E-COLI 0157HZ V NAŠÍ PŮDĚ,PODZEMNÍCH VODÁCH A V POTRAVINÁCH.tYTO E-COLI TOTIŽ POCHÁZEJÍ ZE ZVÍŘECÍCH VÝKALŮ KTERÉ JSOU v notných dávkách po celá DESETILETÍ APLIKOVÁNY NA NAŠI ZEMĚDĚLSKOU PŮDU.zVLÁŠTĚ SE V POSLEDNÍCH LETECH se zhoršila situce když se zde rozjely naplno bioplynové stanice na výrobu elektřiny.Exrementy z těchto bioplynek jsou masivně ve velkém množství zapravovány do zemědělské půdy.Podotýkám,že jako startovací látka ve vyvíječích plynu v těchto bioplynkách se používají výkaly z velkokapacitních vepřínů-tedy kejda která je opravdu nabušená těmito e-coli.V těchto vyvíječích se samožřejmě řádně pomnoží a pak je jako odpad vyvážená na pole.Co se týče výroby masa tak již několik desetiletí se naše hovězí válí ve svých výkalech ve velkokapacitních odchovnách a dnes již i na pastvinách,kde v okolí napajedel a krmišt vznikají velké hromady výkalů ve kterých tento hovězí dobytek žije.Po té je tak znečištěn transportován na jatka a zde je takto znečištěn porážen a kruh se uzavírá e-coli je transportována do výrobků z masa.Stejné je to u drůbeže a prasat.Pokoušel jsem se zjištovat zda se v naší vybydlené zemičce zjištuje obsah e-coli v potravinách,vodách,v půdě,v potravinách vyrobených na půdě a bylo mě řečeno,že nikoliv.Jen na doplnění můžu uvést to,že v r.2017 jsem si nechal udělat rozbor vody ve své studně která je hluboká 4,5 m a její zájmové napájecí území je také orná půda kde se masivně valí tyto odpady z bioplynek a světe div se já mám tyto e-coli ve studně taky.Ne tedy ty e-coli0157h7 ale koliformní bakterie,e-coli,intestiální enterokoky a kultivované mikroorganizmy.Ano tato studne není v blízkosti hnojiště,nezasasakují do ní povrchové vody z jejího okolí a je kompletne revitalizována a vyčištěna.Ano pan dokror z laboratoře mě řekl,že se tyto bakterie vyskytují jen z kontaminace zvířecích výkalů.V normální hlubiné studně by se neměly vůbec vyskytovat,můžou se vyskytovat jen u povrchových vod kontaminovaných zvířecími výkaly.Vím,že vás tím zatěžuji ale v této vybydlené zemičce se snad normální občan nemůže doptát pravdy.moje email adresa je.hans51discovery@seznam.cz.prosím o vaši e mailovou adresu,nikde jsem ji nesehnal.Pocházím z Vrážného u Jevíčka.
  • Tento týden jsem koupil Tesko máslo.Je zvláštní že oproti jiným máslům mi v chladnici neztuhlo a chuť se rovná máslům rostlinným .S pozdravem fanda.
  • Vážený pane Tuna,
    velice rád se dívám na Vaše pořady, protože způsob Vašeho uvažování i vyjadřování (byť jste o 25 let mradší) je mi velice blízký. Jsem totiž též "kozoroh" a měl jsem
    v životě podobné problémy jako Vy.
    Pokud byste ovšem měl zájem, mohl bych Vám poslat takové podklady, které by Vás
    nejen překvapily, ale možná i šokovaly. Takže pokud byste chtěl se mnou komunikovat, pošlete mi prosím Vaši e-mailovou adresu, zachovám samozřejmě přísnou
    diskrétnost. Moje e-mailová adresa je: oldrich.hein@gmail.com.
    V úctě
    JUDr.Oldřich Hein
  • Zajímavé, že vše z Lídlu je dokonalé. Zachovám si zdravý rozum a budu posuzovat kvalitu objektivně.
    Je škoda, že lidem v této zemi musejí pouštět pořad ujetého moderátora,místo toho aby začali číst štítky na obalu a celkově se sami o daný problém zajímali.Podle mě jsou některé recenze nedořešené a uspěchané jen aby to byl šok. A stejně si myslím,že lidé půjdou stále jen po ceně.Když vidím ty salámy v obchodech chce se mi blinkat.Člověk už ničemu nevěří. Dokud se nezmění zákony,nic se zde nezmění.Kdysi chtěl Čech dobré jídlo,pak jídlo a pak levné jídlo.Dnes by chtěl kvalitní a levné jídlo.Problém je, že u nás je jen málo rodinných forem,které si na jménu velmi zakládají a snaží se to dělat poctivě.Zato třeba v takové Itálii nebo Španělsku to je normální u nás bohužel ne. Co je u nás dobré, kvalitní, tak to prodáme. Neumíme si ničeho vážit a jen CHCEME. Mrzí mě,že Německo se tu pořád vychvaluje a Polsko zavrhuje. Pan Tuna by si měl zajet do Polska a podívat se jak se tamní lidé stravují a hlavně čím aby měl aspoň větší představu. Zajet do Německa a fňukat,že tam to je lepší umí každý hloupý Čecháček. A abych to ukončila,mnoho dobrých potravin se do Německa vyváží z celé Evropy dokonce i z Polska ne jen z Itálie atd...
  • Dobrý den,fandím Vám,takových pořadů by mělo být víc.A aby lidi konečně prohlédli!
    Prosím,můžete udělat test na mleté máky? V poslední době není možné zakoupit čistý mletý mák.Pokaždé tam jsou přidávané nějaké záhadné drobky *8*
    Mám Celiakii a musím si dávat pozor na to co jím.
    Někteří výrobci ani neuvádějí co to vlastně přidávají do mletého máku!
    Jiní aspoň uvedou,že je tam rýžová mouka a nebo strouhanka.
    Ale já nechci jíst rýžovou mouku a jiné mletiny s mákem!
    A to je podle mne protiprávní jednání a šizení spotřebitele *16* *10*
    Děkuji,držím palce a budu se těšit na další pořad s Vámi.

    Ester
  • Jan Tuna 14.04.2017 - 17.04.2017 => 50.7240161N, 15.7901358E
  • Tak jsem si poslechl několik písniček skupiny Ortel a musím vám napsat, pane Tuna, svoje pocity. Nepatřím už zrovna mezi nejmladší, ale přiznávám, že se mi celkem líbila jak hudba, tak i texty, které jsou navíc pravdivé, ale chápu že někomu mohou vadit, neb dokážou tnout pěkně do živého, a proto pochopitelně mají své odpůrce. Přesto pamatuji na ještě daleko odvážnější a tvrdší zpěváky a skupiny z let minulých. Jenom slaboch a pokrytecký blázen se dokáže smířit s vrahy, zloději, podvodníky, nepřevychovatelnými příživníky, kteří vysávají sociální systém, aniž by do něj něčím přispěli, s výrobci a dealery drog, potažmo s feťáky, úplatnými a zkorumpovanými politiky a na ně přisátými lobbisty atd.... Zákony v této zemi také zdaleka nehájí spravedlivě práva slušných lidí. Drzost, sprostota a nabubřelost má všude zelenou, morálka upadá. Připadá mi spíš, že jeden Ortel nestačí!
  • pane Tuma,jestli existují ještě nějací vlastenci,je to Tomáš Ortel!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit