Přejít na výpis diskuzí

Jana Hroudová

OSOBNOST 25.3.2009 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hroudová

    Slečna učitelka HROUDOVÁ je nejlepší učitelka na škole. Sem moc ráda že jí máme jako třídní
  • Janinka

    Tak tohle byla moje pani ucitelka na INF do ktery sem se strasne za miloval a mozna jeste sem zamilovan protoze to byl nejhezci clovicek na skole kuli kterymu semy tam chtelo chodit ale treba se jeste uvidime janiku ses strasne supr clovicek na svete :-*
  • nechcu

    Jo tohle byla moje suprova učitelka na Informatiku važne moc sem si sní užila zabavy bude mi chybet ach jo škoda že tam ješte nemužu zustat bych se hnedka jako vratila než jít do Prvaku *9* *9* *9* Jana nejvíc pohodova učitelka jsem si jí velice moc oblíbila byla sní fakt prdel
  • Páááni

    Tak takle pani je uplně nelepší a nejpohovější.Nechci pryč z tý školy protože mi to všechno bude chybět,ale Jana je jedna z těch na kterou si vzpomenu až mi budou vnoučátka podávát zuby z dřezu =-D *7* *15* *14*
    • Re: Páááni

      Lenine, dík za chválu, ale prosím tě, ať zmizí ta fotka v prádle, jo? *13* Přeci jen učím. Dík!
      Jana
    • ewa147

      Re: Páááni

      Mno však ty ještě nákou dobu ve škole budeš =D Eště tak rok, ne? *1*
  • ewa147

    Z modelka učitelka

    Tet je to naše paní učitelka na INF *3* *5* *14*
    • Re: Z modelka učitelka

      Jo je to jéééééééééénom naše paní učitelka na informatiku a je to ta nejlepší učitelka na škole i na světě!!!
      *14* *4* *14* *3* *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit