Přejít na výpis diskuzí

Jana Hubinská

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravim vas pani hubinska . dnes je nedele November 3rd. dival jsem se na internet /tady v canade jenom internet/ na ceskou televizi, na 13komnatu, jsem se dozvedel ze jste mela 2krat rak. ja sbiram uz treti rok informace o leceni rakoviny, o konopi.vetsinou o vikendech , na internetu.kamaradovi umrela manzelka tu v Ontario, kamaradovi syn , pred 13lety, , vice mych znamych. I kanadanu. napiste mi na mou adresu - pavel.b.pavel@plzen.cz , uz jsem posilal informace asi 15 lidem .napsal jsem na www.konopijakolek.cz tadytu adresu-pavelb...Plzen ,ted jsem nasel dalsi video = napiste na google.cz =you tube cannabis rising the key in the lock your health your future . je to jenom anglicky , napiste na seznam.cz = utek pred lekem rick simpson = to je s ceskymi titulky, napiste na seznam.cz = ac24.cz max gerson miracle , klik vyhledat = s ceskymi titulky , v levem rohu klik na slovo English , a Czech , to jsou titulky . dalsi je charlotte gerson cancer treatment= to jsou videa gersonovo dcera . www.gerson.org , www.gersontreatment.com zkuste sehnat knihu = autor leonard Coldwell = a only answer to cancer . www.leonardcoldwell.com , napiste na google.cz = you tube cancer&vitamin b17 . dalsi je doctor tulio simoncini , italsky onkolog. na seznam.cz napiste tulio simoncini rakovina = naskoci stranky v ceskem jazyce. rakovina a nemocny lidi , to je jenom byznys pro korporace vyrabejici leky.www.burzynskipatientgroup.org podle toho co jsem se dozvedel , z ruznych websites, prevence proti nemocem - dzusy zelenina pestovana jako bio - bez chemikalii, napiste na google.cz you tube gary null the joy of juicing . snad jsem toho napsal dost , pavel b...
  • Zdivočelá země

    Ve Zdivočelé zemi naprosto skvělá! Vynikající herečka:-)
  • dobrý den, moc se mi líbí jak hrajete v seriálu Zdivočelá Země!!!Jste fakt super!!!
  • Re: Klamstvo

    Ty trtko drbnuty/drbnuta, predtym, ako nabuduce napises taku chujovinu, pouzi mozog.
  • Klamstvo

    Prečo tá pani Hubinská udáva nepravý vek (39) keď jej tiahne na 42. Je to staršia pani, ale preto nemusí klamať celé slovensko. Už má u mňa veľké mínus a nedôveru.
  • SuperStar

    Takze bude miesto Slanej v komisii na Superstar. SOm zvedavy kto to je a aka bude. Ved ta Slana bola niktos a ani sympaticka nebola. Uvidime povedla slepy a isiel do kina na nemi film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit