Přejít na výpis diskuzí

Jana Krausová

OSOBNOST 16.11.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vidím Janičko, že na moje slova došlo. Opustil Vás, byla jste příliš velkorysá a to se mužům nesmí poskytovat. Držím Vám palce, aby jste našla nějakou životní pohodu, protože jste neměla kvalitní partnery anebo vrátit se k bývalému manželovi, je přece taky sám.
    eva
  • Na moje slova nikdo nereaguje, no nevadí, chci jen připsat, že žena je matkou jen svých dětí, všechny ostatní požadavky jsou nesmyslné. Proto každé dítě má svojí matku a ne tu druhou. To prostě v přírodě nefunguje a ani u člověka. Taky mi homosexuál vyčítal, že nemám ráda jeho děti, které jsem viděla jen jednou v životě. Má odpověď zněla, každé z našich dětí má SVOJI matku a jeho požadavky jsou nesmyslné. Role muže a ženy není totožná. Muž může přijmout cizí děti a je vychovávat, u ženy to nelze. Přírodu nelze překonat.Vztah matka a dítě je nejsilnější vztah v životě!!! Ano, u normálních lidi.
    • Bohužel chlap to tak vnímá. Vnímá to prostě tak, že když nemáte jeho děti rada nemate ani jeho ráda. Ale sami oni, nesnesou cizí děti jen a jen ty své... Matka a dítě je to nejkrásnější!! to chlapy nemají a nebudou nikdy mít
  • Paní Krausová, už mockráte jsem Vám chtěla něco napsat. To co žijete s Rodenem je šílenství. Já jsem si taky myslela, ve svém třetím manželství, že bude všechno v pořádku. Tak si poslechněte - 14 dní po naší svatbě se objevily dospělá děcka mého partnera, které ho 7 let ingorovaly. Děti z prvního jeho manželství! Papánek se změnil do několika hodin, byla jsem jak páté kolo u vozu. Vydržela jsem to 15 let, když jsem ho živila o víkendech, pracovala v bytě i na chatě, až se pán po dvou jeho operacích, ale hlavně prozrazení jeho utajeného života s přítelem,rozhodl mě opustit. Odešla jsem nahá a holá a taky v posledních chvílích zmlácená do krve. Vše požehnal karlovarský soud. Soucítím s Vámi,umím si to všechno představit, i když Roden je aspoň chlap a ne homosexuál/ženská/!!!
    • doufám, že tomu vašemu bývalému se stane něco hodně škaredého!!!!! takový tady zbytečně vydychávají vzduch...!!! *12* *12* *12* *16* *16*
  • Vše nejlepší k narozeninám
  • Gratulace k dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví!!! *4*
  • Jana Krausová

    Milá Jano
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • hudy

    Tak takhle ne!

    *13*
  • vse nej..

    Milá Janicko..k vasemu dnesnimu svatku Vám preji vse nej,hodne stesti,zdravi a lasky! *3*
  • pozdrav

    moc zdravim janicku krausovou.papa jana z mlade boleslavi *3*
  • ..

    pani Krausova je hrozne fajn,je mila,vubec neni namyslena *13* mela jsem moznost se o tom presvedcit,kdyz jsem si s ni povidala..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit