Přejít na výpis diskuzí

Jana Nagyová

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den chtěl by jsem se zeptat náhodou kouzelný prsten máte nebo kde ho seženu
  • sabushenka
    Všechno nejlepší :)
  • kiss.miss
    Juj to je diskuze...
  • Panebože! Jste všichni úplně tak blbí nebo co? Já nechápu jak si může někdo myslet,že tato křehká bytost,milá osůbka a především krásná a nadaná herečka slovenského původu,která se vryla do paměti především rolí Arabely v čskoslovenském televizním pohádkovém seriálu, se může někomu plést s prohnanou,ošklivou,zlou,zákeřnou zlatokopkou v politice!Chápu,že shoda jmen je politováníhodná,ale proboha lidi,vzpamatujte se! Já vím,že tenhle národ radikálně hloupne,ale snad ne všichni se musí držet hesla Kdo není blbec,není Čech!Nnevidíte na fotkách,že vypadá úplně jinak,že je to někdo úplně jiný? Že ubližujete někmou úplněmu jinému,nevinnému a křehkému? Myslím,že to tuto paní herečku musí dost urážet,že si jí pletete s Nečasovou matrací!
    Aspoň se nad tím zamyslete,vždyť se stačí jen podívat na fotky. Politická driáčnice Jana Nagyová by nemohla nikdy vypadat a chovat se jako herečka Jana Nagyová.
    • PS.: Já rozhodně nepatřím mezi ty hulváty,kteří jenom sprostě nadávají ( i když si to ti lidé často zaslouží),ale když chcete nadávat osobě,která nechvalně proslula tím,že Nečasovi dělala matraci a vytunelovala půlku vlády,tak aspoň nadávejte té správné osobě:
      http://diskuse.tiscali.cz/osobnosti/jana-nagyova-urednice-1410229/
  • hmm, lidi, vite ze je to uplne jiny clovek nez ta ku*va v politice?
  • Asi byste si měli uvědomit ,že tahle dáma ,která od 80.let žije v ustraní nemá s nečasem ani vládou nic společného je to jen schoda jmen....Tak laskavě nenadávejte skvělé československé herečce.... *16* *16*
  • Ako obyvatel susednej krajiny si dovoľujem reagovať na skutočnosti, ktoré sa odohrali v czech.Je to forma spoločenskej aktivity /všetko alebo nič/.Podobnosť s uvoľňovaním energie vo forme metyl, formaldehyd, rozklad liver/pečeň/ otď považujte za čiste náhodnú.Z pochopenie vopred ďakujem.
  • vše nejlepší k 54 narozeninám
  • Vážená paní Nagyová. Píši Vám, protože si myslím, že máte k p. premiérovi nejblíže. Jde o toho g. BAKALU a jeho (naše)byty v RPG. On je chce prodat za 20 miliard a to bychom byly my nájemnící v pasti. Bakala dostal ty byty od státu za hubičku (spíše podvodem)a my na to těžce doplatíme. Již nyní je tísíce volných bytů. Jestli to pridá, tak se s tím již nedá nic dělat. Řešením by bylo, kdyby byty od něj koupil stát za cenu, kterou mu je prodal ( za tu dobu co je vlastní vydělal dost). A pak by je stát prodal nám nájemníkům. Orodujte prosím za nás u p. premiéra. Pokud by se to povedlo, věřím že všichni nájemníci by jej volilo. V podstatě ale jde o to, aby svinstvo nezvítězilo. Děkuji za pochopení a zkuste jej s problematikou bytů RPR seznámit. S přáním hezkého, ikdyž bude "škaredý" důchodce J.jahn
    • ahojte janka ako sa nate bol som vas ctitel a zalubeni do vas ked som mal 16 teraz mam 41 odpisre mi na tarasek.pavol@zoznam.sk
  • vraj arabelu2 odmietla kvoli (pre nu) nizkemu honoraru. ved si ostan tam kde si, nemka nenazrana! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit