Přejít na výpis diskuzí

Jana Paulová

OSOBNOST 8.5.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jani,
    Vše NEJ k Vašim narozeninám Vám přejí dva fandové,rybáři Zdeněk a Karel z Dolní Lutyně.
  • Paní nebo slečno Jano vždy jste se mi strašně líbila. Jsem Váš velký fanoušek. Moje bohužel bývalá je také narozená ve vodnáři, bohužel trochu přelétavá, u Vás by mi to samozřejmě nevadilo,jste hérečka. Viděl jsem vaši krásnou fotku v nějakém kalendáři z mladších let. Pokud by vám to nevadilo, mohla bys te mi ji poslat. Samozdřejmě se mi líbíte i v letch, ale to foto bylo opravdu exlusive. Kamarádi mi to foto odmítli dát, asi jste i jejich byla jednička. A jak to tak po převratu bylo kde jsou kamaradi a firmy, které jsme zakládali a provozovali. V důchodě je mi krásně chystám se na běžky, nad ránem zase připadlo, tak to zkusím. Vše nejlepší v novém roce přeje Váš fanoušek Jarda. e-mail: pleva.ing.@centrum.cz
  • Dobrý den, včera jsem byla na představení Láska naruby a paní Jana byla skvělá!!! Je neuvěřitelné jak ve svých letech vypadá. Netušila jsem, že je tak úžasná "komediantka" Ještě jednou dík! *2*
  • Si zkoukněte filmek Poslední leč Alfonse Karáska a pak kecejte honimíři - vám zpadnou brady jaká to byla samička...
  • je užasná sexy , hlavně v kamenaku.
  • vzpomínka na mládí

    Ahoj Jano, vzpomeneš si taky někdy na prázdniny ve Studené a společné akce na chatě u Bartušků. Na zámečku bylo s taťkou asi taky docela dobře.
    Zdraví bývalý Studeňák Áda.
  • Nádherná

    Je mi 21 let a řeknu vám, že tuhle ženskou bych šukal od rána do noci od noci do rána...je nádherná! *3*
    • Luky1987
      Ty si asi pekne nadrženej co
    • Re: Nádherná

      Pán/chlapec se zřejmě denně dívá na Kamenák *1*
  • mita

    kniha

    Dobrý den, paní Paulová. Nebudu dlouho zdržovat , když je mi nejhůř, čtu si stále Vaší knihu a nemohu se dočkat další. Je to psáno ze života, s láskou, s přehledem, pravdivě a povzbudivě. Prostě nej, nej. Šla jsem na Vaší autogramiádu v Ostravě, ale přišla jsem pozdě. Moc mě to mrzelo.
    Mám Vás ráda
    Fuková Drahomíra
    Ostrava *4* *4* *4* *4*
  • narozeniny

    Milá Jani
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • měsíc nad řekou bez ironie... :)

    ahoj Jani...,jsi,a promin mi otevřenost,je jenom přímým důsledkem toho ,že jsem pohledem na tvou fotku poznal asi pocit vidět ženu ,která jen má všechna kouzla,,ta nej ,kteou jsem kdy viděl:) ...lidově se to asi říká ,že jsi můj typ ,ale nedovolím si ten vlastnický tón,,náhodou jsem viděl : dalskabáty.....atd ...jen nevím ,jak to popsat:) nestalo se mi to ještě......myslel jsem na básně ,ale nedokážu je psát,chtěl jsem malovat ,ale netroufám si připodobňovat tvoji přirozenou a měkkou krásu....jsem zmatený...:) ale je to krásný pocit:)....jestli neobtěžuju ,prosím pošli mi fotku...Neznal jsem předtím ani jeden film s tebou.....doháním to....nejsem nejspíš,jistě né ,první s tímhle vyznáním,ale nedělám si legraci a pocit ,že by tě to alespoň trochu potěšilo je nepopsatelný písmenkama :) honzík...22

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit