Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Mayer

OSOBNOST 26.1.2009 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, krásný chlap s krásným hlasem.Škoda, že o něm už není nic moc slyšet, on se věnuje hudbě stále.
  • Ahojte,
    jelikoz jsem tez mimo republiku a Jaromir byl jednim z mych velice oblibenych zpevaku,vetsinu jeho pisnicek jsem si stahl v Ulozto.cz.
    Ale stale hledam jednu pisnicku a nemohu se ji dopidit.Je to,nebo zacina slovy....Uz ti nebudu psat,vsechny dopisy spal,mam dojem,ze to jsou vsechno jen fraze a tak se mej blaze..........
    Rad bych ji stahl ale nevim kde.Mohl byste mi nekdo pomoci a dal mi tip,kde se da stahnout?
    Dekuji vam predem.Adresa je .....jihoafrican@gmail.com.
    Diky.Alex.
    • Pořád přemýšlím, kterou myslíte...
  • Úžasný zpěvák, krásný člověk. S Pilarovou dlouho nebyl, jen 14 měsíců.


    Tady toho je o něm víc: http://celebwiki.blesk.cz/osobnost/1960/jaromir-mayer/
    • a ještě ho pilarka pomluvila m r c h a
  • velmi charismatický zpěvák s nádherným hlasem a krásným člověkem
    *14*
  • neskutocne prezivam jeho piesne, pripomina mi to moju mladost snád sa mu donesie do usí kolko vela ludi tu na neho spomina......
  • Panu Jaromírovi přeji až do daleké Kanady vše nejlepší k dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody.
  • Pilarka by to nepřežila, protože by musela přestat se vylepšovat, že podepsala Antichartu v roce 1977 když jí oba manželé emigrovali, ač už byli 6 let rozvedeni a on s manželkou a dětmi emigroval až v roce 1986... .Dovedete si představit ten pád z výsluní???,
    • jen ještě nechápu, proč jeho krásnépísničky nehrají... kdoví...
      • ale hraji pořád v radiu
  • byl to úžasný zpěvák,ale je tu špatný rok narození,on se narodil 1942 *14*
  • Je prostě výborný Zpěvák s vyjímečným hlasem a citem , stejně jako Petr Muk
    • Mayer byl lepší
  • Určitě by se měli jeho úžasné písničky zveřejnit. Jeho krásný zpěv by měl každý slyšet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit