Přejít na výpis diskuzí

Jay Hernandez

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://ask.fm/JayHernandez141
    Ahojte lidičky prosím vás kdo je fans a má ask nebo si ho muzete vytvorit.:D
    MUZETE SE MI PTAT A Ja vám budu odpovidat... jsem aktivní furt jo :D když jsi to přečetli ted a bylo to tady asi před 10 let to neva jsem furt aaktivní :D* *14* ♥♥
  • Kdo by ho nechtel do postele ?
  • :)

    Dnes ma Jay narodeniny, spomenula som si na neho a prajem mu vsetko naaaaaaaaj, nech sa mu dari a hrooooozne moc ho chcem vidiet v dalsich a dalsich filmoch a samozrejme keby tak v hlavnych ulohach :)
  • angel.and.connor

    super

    On je vážně užasně nádhernej...v hostelu bych ho sežrala...fakt boží herec...prostě best...a žeruuuu!!! *14* *14* *14*
  • Fakt najkrajsi

    Javier je skutocne najkrajsi muz akeho som kedy videla je uuuuuuuuuuuuuuzasny naaaaaaaaaaaaaaadherne oci krasne pery dokonale linie tvare je fakt krasny *4*
  • janeinka

    Jay a Nick...

    Ale uuuplně mě zaráží ta podoba s hercem Nicholasem Gonzalezem... podivejte se na profil Nicholas Gonzalez a uvidite sami... no a jeste horsí to je kdyz je v nejakém filmu:D clovek jen tezko pozná jesli to je Jay nebo Nick...
  • Jay...

    Jay je opravdu mooc pěkný *14* ,včera s ním dávaly na Nově film - World Trade Center a byl úžasnej *14* ,akorát mě mrzelo,že umřel *9* *9* .Myslím si že je to jeden z nejhezčích herců,co říkáte *7* nemám pravdu *15*
    • janeinka

      Re: Jay...

      jasně že jo:)
  • :)

    jo a jak budete nekdkdo chtit pokecat,tak pisnete na icq 359495229
  • PUSINKA

    MOOC KRÁSNÝ,LIDI JUKNĚTE SE ŠÍLENÁ/KRÁSNÝ....TAK JE K SEŽRÁNÍ *1* LÁSKUJU HO *14* *14* *14*
  • vladka182

    jay

    je riadne pekny*14* a mam ho rada...ale v tom hostely hrat nemusel..je to o nicom film..zo slovenska robia dieru a zda sa mi to byt pekne trapne.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit