Přejít na výpis diskuzí

Jencarlos Canela

OSOBNOST 10.9.2011 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukněte prosím na v-naruci-dabla.blog.cz, jsou tam fotky, soutěže, novinky,... díky a sorry za spam:))
  • smiley15
    Všechno nejlepší *4*
  • Kler12
    Všechno nejlepší *5*
  • Všechno nejlepší :)
  • všechno nejlepšé :-)*
  • renca91
    Jencarlos se stal tatínkem s přítelkyní Gaby Espino mají sny Nickolase :)
  • já jsem jencarlose canelu viděla v telenovele v náručí ďábla . žačala jsem na to koukat opravdu kvůli jeho tvářičce a jeho tělu.jako angel byl fakt dokonalý . fakt se mi líbí .a bylo by nejlepší kdyby byli spolu s elizabeth gutierrez která si zahrála třeba v roli analie v pravý tvář vášně fakt ho miluju *3*
  • poprve co jsem zaregistrovala ze je vubec nejaky jencarlos canela byla jeho role frediho v pecados ajenos
    jeho sceny s cathy byli super a moc me mrzelo se spolu byli jen okolo 30 dilu.
    musim se priznat ze driv jsem taky byla jedna z tech co se na nej koukaji jen kvuli jeho sladkemu ksichtiku.
    V MSED jako angel se mi moc libil ale jen ze zacatku .......
    podle me je lepsi zpevak nez herec ......aspon driv to tak bylo ................ ted mě hrozne nudi ............... a navic jehoo novy vztah s gabynou ......
    ale je to jeho zivot a nam to muze byt sumak

    jeste na konec mam trochu strach ze gabyna toho chudaka znici uplne stejne jak to bylo s marjouire a juanem pablem ale dobre mu tak
    at pozna co ona je zac ...............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit