Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Irons

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lolita je naprosto skvělý film a Jeremy jako Humbert opravdu zabodoval, je to skvělý herec.
  • Ahoj,prosím vás,nikde se nemůžu dopídit jakou má Jeremy vůbec adresu,chtěla bych mu poslat dopis,ale fakt to nikde nemůžu najít.A teď jsem se tu dočetla,že už někdo z vás posílal přání.Mohli byste mi prosíím tu adresu někdo napsat?Děkuju moc *4*
  • The Mission

    Holky, tak komu se tenhle chlap nelíbí, ať shlédne film Mise. Jako mnich je k SEŽRÁÁÁNÍÍÍÍ.
  • Všechno nej

    Všechno nejlepší *14* *14*
  • Je to sexy kluk!!!!!!!!!!

    Taky se mi moc líbí.Je taky úžasný herec.Všechno zahraje,pan herec!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Charismatický

    Je to ten nejcharismatičtější erec na světě. Jeho výkon ve filmech může skvěle konkurovat těm nejlepším Holyywoodským hercům. Jseš fajn Jeremy. *3* *3*
    • Re: Charismatický

      Žádný hollywoodský herec mu nemůže konkurovat, Jeremy Irons je prostě jedinečný a dokonalý,navíc úžasně charismatický s uhrančivým a až někdy smutným , vyčítavým pohledem hlubokých hnědých očí, jeden z nejlepších herců na světě. *14* *4* *3* *4*
  • :-)

    fakt supr hérec, to jo *5* *5* nejlepší byl podle mě ve filmech eragon a dračí doupě, škoda že v obou filmech musel být ten, co umře, no jo, aspoň v eragonovi hrál toho dobrýho, ale o dračím doupěti se to říct nedá... *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • VÝZVA

    Ahoj všichni,
    komu padl do oka tenhle sexy Ir. Týden po týdnu sleduji, jak se na žebříčku fanklubů na tomto webu propadá Jeremy hloub a hloub. Chtěla bych poprosit tedy všechny fandy: přihlašte se zde do jeho fanklubu, nic to není a zaslouží si lepší místo, nebo ne? *14*
  • Tento herec...

    ...se mi moc líbil ve filmu Australan a pak super výkon podal ve filmu o dvou identických bratrech, obou lékařích, Byl to takový obskurní film a běhal z něho mráz po zádech, bohužel si jméno filmu nemohu vzpomenout a autobiografie mě moc neporadila... *3*
    • Super podívaná

      Byla to Příliš dokonalá podoba, režie David Cronenberg...Spolu pod Cronenbergovou režií natočil ještě M.Butterfly a tam je jeho herecký výkon stejně jedinečný... *14*
  • lolita

    Já sem ho vyděla jenom v Lolitě a tam podal fakt úžasnej výkon, mně se ten film fakt strašně líbí, on je tam naprosto svělý, člověk by nevěřil, že to jenom hraje *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit