Přejít na výpis diskuzí

Jerry O'Connell

OSOBNOST 13.1.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miska14

    Jsou spolu

    Mě by zajímalo jestli spolu zustanou a kolik to má dílu a chtěla bch aby to dávali na primě a jestli už vyšlo dvd
    • Re: Jsou spolu

      To neviem *7* ale posl.diel budú mat havárku na lietadle,aspon som to niekde čítala..A dvd vyšlo ale či aj u nás,resp.v Cz tak to netuším.Ale škoda už len pár dielov a končí seriál.. *8* Hádam ho zas zopáknú-dobré hlášky,telá obetí a aj zápletky haluzné...A v neposlednom rade obsadenie!! *3* *5*
  • balooon

    manželka

    je to jeho manželka. Jerry je prostě super hlavně v Drzý jordan s Jill Hennessy. V Drzý jordan jim to strašně spolu sluší. *14* *14* *3* *1*
    • kkornyy

      Re: manželka

      souhlasim jerry je sexy a jeho chlapecky šarm a corcing jordan je jeden z mych nej serialu a woody hmmmmmmmmmmmmm
      • peta.z

        Re: Re: manželka

        promiň *manželko*, ale drzá jordan se anglicky píše CROSSING, ale jinak máš pravdu...
    • Re: manželka

      Hmm tá Rebecca nehrala náhodou v X Menoch Mystic *7* Ale v DrZej JoRdan sa dobre ksichtí *1* Ale aj tak z toho seriálu mám NiGeLa najradšej *14* *4*
  • Jerry

    Jerry je prostě super...nejvíc se mi líbí jak hraje Woodyho Hoyta v Drzý Jordan...:-) super herec....!!!!!!!!!!!
  • Fine herec

    Je to dobrý hrec.Znám ho hlavně z komedií.Líbily se mi třeba komedie Klokan Jack,Švábi atd.
  • čekají dítě

    Nevím jestli to je jeho přítelkyně nebo už manželka,ale čekají spolu dítě,je to taky herečka - Rebecca Romijn
  • Nevíte někdo jestli má nějakou přítelkyni??????
  • Já nevím jak vy ale já Jerryho žeru!!!!!! Ani nevím co se mi na něm líbí!!! Má prostě něco co mě zaujalo!!!!!!!!! Ale úplně na lopatky mě dostal filmem stůj při mě u kterého sem spotřebovala 2 balíčky papírových kapesníků!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit