Přejít na výpis diskuzí

Jessica Jarrell

OSOBNOST 21.4.2010 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *7* Hm... Neznám žádnou její písničku. Ani jí neznám.
  • Justin je nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napsala bych těch í ještě aspon´ tak 999 000 jenže ti blbci to považujou za nějakej blbej spam!!!!!! A já ani nevím co to je...
    • Hele o Justinovi si piš na jeho stránce né?? *7*
    • No tak dobře tolik bych napsat nemohla, můžu napsat maximálně 5000 znaků, ale udělala bych jich aspon´ 4985!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jedinej kdo je opravdu úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej je Bizzle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • :D

    ONA CHODÍ S DVANÁCTILETÝM JADENEM SMITHEM!! ANI SE JI NEDIVIM *14* *14*
    • COŽE????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
      TO SI DĚLÁŠ PR*EL NEBO JE TO PRAVDA?! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • anka6959

    jujky

    ona je narozena ve stejný den jako já a je dobrá má talent a písničky má taky suprový. *14* *14* *14* *14*
  • sweet.anne

    Jessica Jarrell

    Jessica je úúúúžasnáááá :)) <3
    • kikiss11

      Re: Jessica Jarrell

      Souhlas! <33 Má dokoanlý hlas! Teď je to moje hoodně oblíbená zpěvačka! ♥
  • kikiss11

    Happy Birthday!♥

    Málem sem zapomněla popřát:)♥ Vše nej! (Doufám, že je správné datum..xD)
    • Jo je. Jako teď není teď je 7.7. 2014, ale já myslím v ten den kdy jsi to tam napsala.
    • sweet.anne

      Re: Happy Birthday!♥

      Yay tak to opožděne všechno nej. :)
  • sweet.anne

    Jessica

    Jessica je úžasná! Má nádherný hlas a je i skvělá herečka. <3 :)
    • kikiss11

      Re: Jessica

      Ona je herečka?:)♥
      • sweet.anne

        Re: Re: Jessica

        Hrála ve School Gyrls. :)
        • kikiss11

          Re: Re: Re: Jessica

          Aha..:) A je to velká role? A nevíš kde bych ten film mohla koupit? *4*
          • sweet.anne

            Re: Re: Re: Re: Jessica

            Podle mě i jo.. A nevím, taky bych si ho chtěla koupit, ale zatím ještě nevyšel. Myslím jako na DVD. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit