Přejít na výpis diskuzí

Jiří Škorpík

OSOBNOST 1.4.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veliký dík za včerejší koncert 4TETu v Kolíně.Všichni jste naprosto skvělí,ale myslím,že Vy osobně máte veliký podíl na úspěchu Vašich vystoupení.Člověku nejde na rozum,kde se ve Vás bere tolik energie.Viděla jsem Váši skupinu poprvé živě a byla jsem naprosto unešená.Myslím,že jste vyjímečný umělec.děkuji Vám i Vašim kolegům za krásný zážitek.Zdena
  • Ahoj, Jirko! *3*

    Si dobrý, kamarat. Pamatam si ta v suvislosti s Laurou. Ak si na mna este spominas, napis mi. Moju mail adresu ma L. Vsetko dobre.mz
  • Taky si myslím, že pan ŠKORPÍK je výjimečný umělec. Přeju mu mnoho pohody, Boží požehnání a hodně tvorby.
  • Včera jsme byli na 5.Městském plesu města Kralupy nad Vltavou. Jirka Škorpík tam měl jako host večera krátké vystoupení se svoji kapelou. Bylo to SUPER !!! Nádherný písničky, perfektní atmosféra. Velká škoda, že byl jenom jako host a ne hlavní kapelou na plesu. Protože orchestr Brand New Band mu nesahá ani po kotníky. Jirka zazpíval za své krátké vystoupení víc písniček česky než výše uvedený orchestr za celý večer a noc.
    Jirko,ještě jednou díky.
  • to jo no.. Golema taky vřele doporučuji!! ;-) <3 .. tam je taky úžasnej.. :-)
  • ivca.a

    Název

    Ahoj.Nevíte někdo jak se jmenuje ta závěrečná píseň v Rodinných poutech (z roku 05) jak tam zpívá: chvíli pláč a chvíli úsměv ti napoví co právě skrývá dnes prozradí kam osud k nám teď kráčí s námi kráčí dál...+ K.Svoboda, P.Šiška
    • Re: Název

      ahoj.. na netu jsem to našla normálně pod jménem Rodinná pouta .. ale zajímalo by mě, jestli to k tomu pan Škorpík jen napsal hudbu nebo i slova a jestli to i zpívá..?? *5*
  • Toužím

    Jeho píseň Toužím mě naprosto dostala.
    Jinak skvělý umělec.
    • Re: Toužím

      Jj, je prostě boží *14*
  • Písně od Jirky Škorpíka

    Ahojky Fanoušci 4tetu a Jirky Škorpíka. Chci se zeptat, nenarazili jste někde na internetu na nějaký písničky, který by nazpíval? Našla jsem na youtobu, ale jen video z mobilu z koncertu a nic víc. Nemůžete mi někdo prosím poradit? Obdivuju ho, jeho hlas je prostě super. Díky Míša *4*
    • Re: Písně od Jirky Škorpíka

      Zdravím, pana Škorpíka velmi obdivuji a smekám před ním. Ráda bych podotkla, že zpívá v českém muzikálu Golem. Vyšel výběr písniček na CD a pan Škorpík tam má sólo. Písnička se jmenuje Golemovo vyznání, tak ať se zadaří při hledání. :-)
    • ziraaafka

      Re: Písně od Jirky Škorpíka

      Taky jsem zatím nikde nic dalšího nevypátrala *3*
  • Sólová píseň

    Ahoj, byl jsem na koncertě v Brně 23. listopadu a zajímalo by mě jak se jmenuje píseň kterou tam zpívá na začátku sólově právě J. Škorpík - zřemě ji zpívá na všech koncertech, tak kdybyste někdo věděl, dejte mi prosím vědět. Díky *3*
    • Re: Sólová píseň

      Ta píseň se jmenuje Toužím, Jiří ji napsal pro Sisu Sklovskou... Nikdy jsem to neslyšela od ní (kdo ví, jestli ji vůbec nazpívala), ale v Jirkově podání prostě nemá chybu! Je to podle mě prostě geniální hudebník, skladatel a po pěvecké stránce báječný - umí perfektně pracovat s hlasem! Smekám!
  • Nejmilejší chlap

    Jak jsem již řekla v diskusi pana Kollára, byla jsem zde v Liberci na koncertě....pravda, že, byli dokonalí,úžasní a úžasně dokonalí a vtipní...potom na autogramiádě nikdo neměl propisku a pan Škorpík ochotně došel pro stříbrný liháč...a byl strašně milý...velice mile an mě zapůsobil a dozvěděla jsem se,že má dceru....
    • Re: Nejmilejší chlap

      Ahojky jo má dceru a je to můj strejda jeho dvera je ta nejlepší moje sestřenice pod sluncem...
      • ziraaafka

        Re: Re: Nejmilejší chlap

        Ahoj Kačko Š. *4* vítej na strejdových stránkách *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit