Přejít na výpis diskuzí

Jiří Šlégr

OSOBNOST 28.4.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší hodně lásky štěstí ať se ty daří v hokeji v Litvinově
  • Ať jde ta jeho líná manželka pracovat .Je zvyklá si hrát na dámu ošklivka jedna.A nic nedělat.Taky by ji nic nedala divé báře.... *1* *1* *1*
  • nebyl spatne ale jsou tam v litvinove mnohem lepsi hokejisti.jaky kecy primityvu ze bez nej by nebyl litvinov takovej dobrej.prumer slabej bych rekl,a vedel kam se ma primotat aby byla cenna.chapu je pohlednej az na jeho litka silena do o .ale delat reklamu cssd a opustit rodinu skvelou kvuli cundre...toje blb tezkej.guma gumova?pa mila
  • Ja osobne jsem mel tu cest s Jirkou se setkat dvakrat kdyz byl na dovolene u sveho spoluhrace a naseho stejneho kamara kdyz jeste hral ve Vancouveru a super clovek a kamarad tak ze gumaja ti drzim palce a to doslova. *1*
  • Jen někde vidím jeho fotku, hned se mi z něho udělá zle. Rádoby pan politik a skvělý otec. Chudám jeho dcera ani hezký dětství ji nedopřeje a ta jeho primadona ji ještě snižuje sebevědomí..
    • Měje z vás zle burg,dělate jako by byl jedinej co ma problemy Jirka,neni jedinej co se rozvadi,budou mit střidavou peči o dceru,ale toje jeho věc soukroma Jiřika ne váše,lezete kam nemate,kolik děti je bez společné rodiny,nebudte najivni,tak si vyfotte svou fotku,svuj profil,každy den se nani koukněte,a řekněte si fuj no toje hnus ten profil,a zamette si svou špinu přes svuj prach,nesnašim lidi co strkaj nos kam nemaj,a děsný chytry připomýnky,zdar *16*
  • haley25

    škoda že jsi šel do politiky...ale jinak osobně jsi milej chlap *3*
    • Milý a hlavně VÁŽENÝ PANE Jirko Šlegre,
      už mi tahne pomalu na šedesátku a cítím se naprosto fit! I duševně!
      Celá dlouhá svá "fandovská" hokejová léta jsem Vás mj. uznával a myslím si, že jak jste MIMOŘÁDNĚ uspěl na poli sportovním - a to na té ŠPIČKOVÉ úrovni - tak jste se minimálně na té samé, spíše bych řekl špičkové LIDSKÉ úrovni prezentoval nyní. V nouzi najdeš přítele! - a Vy sám nejspíš víte, jak to všechno chodí v těch politických výšinách. I když Vás mnozí odsuzují, berou to politicky a spousta poctivých se pak bojí vyjádřit Vám podporu a napsat to tu. Jste FORMÁT a já teď reaguji proto, abyste věděl, že za Vámi spousta lidí stojív (vpodstatě všichni, se kterými jsem celý den hovořil!!!)
      a abyste věděl, že MÁTE PODPORU! PODPORU VELKOU. DRŽTE SE I NADÁLEA
      NENECHTE SE ODRADIT A VYDRŽTE. TAKOVÉ LIDI A BOJOVNÍKY NAŠE REPUBLIKA POTŘEBUJE!
      DĚKUJI VÁM.
      Pepa
  • habitus

    vše nej!!!

    i když volby moc nedopadly !!! *8*
  • cssd

    Jirko, mel jsem te rad, ale tva sympatie k cssd z tebe dela radoveho komunistu, nejradeji bych ti odebral vsechna oceneni, ale hlavne bych ti chtel rict, ze jsi me zklamal.
    • Re: cssd

      je uplne jedno jaká je politická strana, jednou se pohybuje v politice a to ho změní a za chvíli bude stejnej jak oni. Spíš nechápu, proč má potřebu po hokeji se pustit do politiky. Má prachy a může se tedy pustit do jakehokoli podnikání
    • Re: cssd

      Do jeho politkcý příslušnosti ti je kulový *9*
    • Re: cssd

      tadeas jdi kamsi, podívej se na modré ptactvo, byli to všichni komunisté, rychle převlíkli kabáty a teď už nemají jaksi paměť
    • Re: cssd

      Jsi blbý a primitivní. Sociální demokracie není KSČ. Je to levicová moderní strana. A nehledě, ODS má blíže ke karieristickým komoušům. Tak mysli. *13*
  • Vše nej k narozkám.

    Jiří,
    vše nej k zítřejším narozkám a dík za focení při mítinku soc.dem v Ústí nad Labem. Zdraví Kamil *3* *3* *3*
  • vandas96

    Guma

    Můj táta s Jirkou chodil do třídy a už od mala mě táta učil říkat jeho přezdívku GUMMA!!!!!!!!
    Doufám že v Litvínově vydrží co nejdýl, co by jsme si bez něj počali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit