• Tenis:peníze nejsou všechno

• Jiříček může tak akorát louskat kokosy dřevák labilní!
  • moznasi

gratulace

Jiří Veselý vyhrál jako první český tenista juniorku grandslamového Australian Open. Sedmnáctiletý hráč prošel turnajem jako nejvýše nasazený bez ztráty setu a ve finále smetl Australana Luka Savilleho 6:0 a 6:3.
    Český junior vyhrál na Australian Open dvouhru vůbec poprvé. Veselý navázal na úspěchy juniorek: loni zde triumfovala Karolína Plíšková, Barbora Záhlavová-Strýcová se radovala dokonce dvakrát v letech 2002 a 2003. Posledním českým chlapeckým juniorským grandslamovým vítězem byl Dušan Lojda na newyorkském US Open 2006.

Příbramský rodák Veselý se celý turnaj opíral o výborný servis. Ve finále pustil soupeře jen k jedinému brejku a podával i rychlostí až 213 km/h. Navíc ukázal i pevné nervy a na centrkurtu Roda Lavera svým výkonem umlčel domácí fanoušky.

"Před začátkem jsem byl nervózní, protože jsem hrál poprvé na centrkurtu před australským publikem, což nebylo jednoduché," řekl Veselý. Na kurtu to na něm ale nebylo znát - první set vyhrál za půl hodiny a soupeři nadělil "kanára". Český talent pak sice prohrával na začátku druhého setu 1:3, ale zápas ukončil ziskem pěti her v řadě. Veselý na rozdíl od rok mladšího Savilleho mnohem méně chyboval.
  • reflexni

Nástupce Berdycha ?

Hlasujte-ano
    ne
    • Re: Nástupce Berdycha ?

ano je to žhavá naděje..akorát mu je teprve sedmnáct..Další naděje jsou zatím Jebavý,Školoudík,Majšajdr,Košler,Kameník,

162. Rosol Lukas Czech Republic 328
        165. Minar Ivo Czech Republic 325
        227. Lojda Dusan Czech Republic 212
        239. Hernych Jan Czech Republic 196
        331. Minar Jan Czech Republic 131

Re: nevíte někdo..

protože se proslavil ! Většinou je to naopak-když se někdo proslaví založí si své stránky ale Jirka se asi rozhodl,že když se proslavil,tak je zruší.. *15*
  • lucy-bieber

=)

já jirku znám už od malička jeho máma je nej kámoška s mojí mámou a když byl malý tak sem si s ním já a můj brácha hráli =)))

Re: =)

teda když sme byli malý
      • zenyvpokuseni

Re: Re: =)

to určitě ,jemu je 17 a tobě 13 ! *15*

Re: Re: Re: =)

ale fakt já nekecam dyt jo mymu brachovi je 16 on si snim nahrál vic nez já já sem si spis hrala s jeho sestrama

Re: Re: Re: Re: =)

a jeho mam byla my mame za svetka na svadbe nekecam fakt
            • miriam1

Re: Re: Re: Re: Re: =)

no jo,Jirka Veselý,ten kluk hraje tenis už od tří let ! Loni vyhrál juniorku a letos juniorskou olympiádu ! Je to velký talent ! *15*
  • novia

viděla jsem ho včera v televizi !!

Tenista Veselý přivezl z olympiády mládeže zlato

Prostějov – Z historicky prvních olympijských her mládeže si na krku přivezl zlatou medaili. Prostějovského tenistu Jiřího Veselého čekalo po dlouhém letu ze Singapuru na ruzyňském letišti velké přivítání. „Na letiště přijela rodina a taky tam byla televize. Cítil jsem se skvěle, takové přivítání nebývá po každém vyhraném turnaji,“ smál se sedmnáctiletý olympijský vítěz.
  • novia

gratulace !!!

Tenista Veselý vyhrál na olympiádě mládeže čtyřhru

Sedmnáctiletý tenista Jiří Veselý vyhrál na olympijských hrách mládeže v Singapuru čtyřhru a postaral se o druhou medaili pro českou výpravu. S o dva měsíce mladším britským partnerem Oliverem Goldingem porazili ve finále ruský pár Viktor Baluda, Michail Birjukov 6:3 a 6:1.
    • novia

Re: gratulace !!!

Na cestě ke zlatým medailím jim největší potíže dělali hned v prvním kole o rok starší Číňané, které udolali až v supertiebreaku. Žádný další set už pak neztratili. Ve dvouhře Veselý vypadl ve druhém kole.

Další cenný kov v sobotu s určitostí přidá judista David Pulkrábek, který už porazil tři soupeře a ve finále váhy do 55 kilogramů se utká s Uzbekem Mansurchujou Muminchujaevem.

Medaili dosud získala v Singapuru jen plavkyně Barbora Závadová, která byla třetí v českém rekordu v závodě na 200 metrů polohově.