Přejít na výpis diskuzí

Jitka Němcová

OSOBNOST 16.9.2011 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní režizerko,neuvažovala byste o natočení filmu o Mudr.Vlastĕ. Kálalové? Její pohnutý osud popsala Ilona Borská ve své knize,"Doktorka z domu Trubačů"Dĕkuji za Vàš čas.
  • Nevím, zda ten můj mejlík odešel.......nyní jsem už napsala mejlíka........moc si vás vážím....za všechno............a o dokumentu o Zuzaně Michnové.........bomba........vy jste moje hvězdy.......
    at se vám daří a hodně bych si přála se s vámi setkat a nebo jen napsat si.......Zdena Vernerka
  • Milá paní Jitko, v letech 1966-1969 jsem pracovala na Statistickém úřadě v Karlíně. Spolu s kamarádkou Hankou jsme byly dříve v zaměstnání s Vaším otcem, a sešli jsme se tam na novém pracoviši také s ním. Velmi dobře si pamatuji na dívenku-studentku, která byla "na brigádě" v podatelně, několik dveří od vrátnice, a tak jsme se šly s Hankou na Vás podívat. Právě jste byla na štaflích, pohlédla jste na nás z výšky těmi svými kukadly a splnila jste naše "ouřední" pracovní přání. Váš otec nám tehdy vyprávěl, že od mládí fotografujete a toužíte po filmové kameře, že shání bony a vynasnaží se Vám splnit cílevědomé přání, že odjedete třeba s Čedokem do Itálie, vyhledáte režiséra Feliniho a ukážete mu svoji práci ... atd. To víte, že jsme se pak dozvěděly jak vše dopadlo, jak jste studovala ... prostě jak šel Váš život. Hanička už je na věčnosti, ale chtěla bych Vám říci, že jsme více jak 40 let sledovaly všechny zmínky o Vás a byly jsme pyšné na Vaše úspěchy,a že toho o Vás víme více než ostatní. Z celého srdce Vám přeji ještě moc krásných zážitků a setkání se zajímavými lidmi a vůbec se nebojte, protože můžete prožít nádherné chvíle tak jako třeba mně potkala v 78 letech skutečná láska s plnou parádou. Přeji Vám jen vše nejlepší - Vlasta
  • Ahoj Jitko, dlouho jsme se nevideli, naposledy u Karla L. a to uz je peknych par let, přejeme Ti hodně síly a opravdu, z celého srdce, upřímnou soustrast, určitě se tam na obláčcích setká třeba s Ivánkem od pana Fialky a taky s naším Karlem. Jsme v myšlenkách s Tebou.... Petr a Jana
  • Právě jsem se dozvěděla tu neuvěřitelnou zprávu.Přijměte ode mně upřimnou soustrast.Moc jste se mi jako pár libili...Hodně síly a věřte, že v této těžké chvíli, je spousta lidí v myšlenkách s Vámi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit