Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Taylor Thomas

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju ho někdy taky brečim protože je mi lito že tam nebil (natom loučeni.Uplne me to sokovalo
  • Byl to fešak ale neni tak ošklivej
  • On byl tak strašně nádhernej
  • ja jsem nasla jenom jeden film na vanoce budu doma ke shlednuti kde muzu najit dalsi poradte lidi pls *5* *5* randy *14* *14* *14* *14* *14*
  • ja jsem randym posedla ja ho zboznnuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Otázka:D

    Nevítě někdo proč se Randy neobjevil v závěrečných dílech?Vím,že odjel...ale proč nebyl ani v posledním díle,když se všichni loučili?? :)))
    • Re: Otázka:D

      Nejpravděpodobnější je že byl zaneprázdněný školou nebo natáčením filmu. Navíc poslední sériespadala do doby kdy maturoval a šel na Harvard.
  • nejlepší filmy

    Kromě seriálu Kutil Tim jsou nejlepší z jeho filmů tyto:
    Tom a Huck, Pinocchio, Americká divočina, Walking across Egypt, Speedway Junky. Ty se dají vidět stále dokola.
  • návštěva v Praze

    V roce 1995 navštívil v rámci natáčení filmu Pinocchiova dobrodružství Prahu. Město na něj udělalo velký dojem stejně tak pohled z Petřínské rozhledny. Napsal o tom krátký článek pro časopis Live.
  • dotaz

    Mám dotaz myslím si že Jonathan hraje ve Veronice Mars resp.sem ho myslím viděl v 18.díle 1. série hraje tam federálního agenta v utajení *9* dejte někdo vědět jestli je to on díkes
    • domcus

      Re: dotaz

      jo....taky si řikám,že je to on.....tam hrál dobrýho blbečka
  • pipusha

    Miluju ho

    Miluju ho *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit