Přejít na výpis diskuzí

Josef Bolan

OSOBNOST 3.4.2009 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový sluníčko 

  • Prostě není co dodat je nej *14*
    • Svatá pravda :*
  • Dneska jsem byla na vystoupení Mandrage a super, a jsem s nima ai vyfocená :)
  • Přednedávnem jsem byla na koncertě Mandrage a Pepa byl moc ochotněj a v pohodě =)
    • Taky jsem byla na koncertě, někdy v srpnu ( už newim kolikátýho :-D) Bohužel hodně spěchali, museli stiihnout ještě jeden koncert, asi 10 minut po představení přišel Pepa a začal podepisovat, já z toho nemohla, takový hlody, co u toho říkal (mám podpis mimochodem), za chvilku odešel..teď takový Víťa sedí v autě a všichni začli vola ,,Víťo, Víťo.. my chcewm Víťu" :D No, a co neuděali, žejo, sbalili se a odjeli :D To naštve :D
      • Já byla koncem června.Kluci taky spěchali ale já za Pepou i za Coopim šla před koncertem no ale fotku mám jen s PEPOu.A pak po koncertě se podepisoval Víťa a Mates.Škoda jen že nemám podpis Franty.Možná pojedu na MKS tour do Herálce tak snad budu mít i jeho podpis a třeba i fotky s klukama.
  • TWL...seš normální....sulinko?
    • co si o sobe myslis ty imbecile pepa je nej *14* *14*
    • Asi není.By mně zajímalo,kolik sulince je let,protože Pepa Bolan má manželku a dvě děti a rozhodně to nevypadá,že by to mezi nimi mělo skončit :)
  • kdy se narodil? nikde se to nepíše..:(
    • Majááááles!!!!! Snad bude teplo :'))))))) Uvidíme svalíííky <333 *14* *14* *14* *14*
    • To by mě taky zajímalo :D
  • je sexy a se mnou spal *14* VÁŠNIVOST
    • Ha Ha Ha ironie co?
      • To reaguješ na mně? Jasně že se směju jen proto,jak dokáže být někdo až takhle naivní!!!
        • Ne na sulinka co má dobrou fantazii
          • Neboj,taky jsem se nasmála =)
          • Už jsem se lekla že na mně :D
    • A to ti jako máme věřit?Jak ubohé takhle přes net.Zajímavou tě to ale neudělalo... *1* *1* *1*
  • Pepa je moc hezkej a suprově hraje na kytaru a zpívá *14* *3* moc se těšim na další koncert *1* *1* *2*
  • Pepa je moc hezkej *14*
  • Výborně zpívá a hraje na kytaru.Kdo umí,umí.. *3* Jinak už se těšim na další koncerty Mandrage.. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit