Přejít na výpis diskuzí

Josef Laufer

OSOBNOST 1.10.2008 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší pane Laufer :)) *14* *14*
    Jako herec a zpěvák je skvělej, nejvíc v Kameňácích :D A už by mi mohli poslat tu podpiskartu, prosííím :(
  • love007
    on s e prej zbláznil , chce si vzít za ženu svou kočku :)
    *4*
  • Ja jsem ho potkala minulý rok na dozinkach v peruci kde ma máma tetu a i sem se sním vyfotila dozinky jsou 7.9 a teď tom bude zase někdo slavný
  • Dobrý den chtěla bych se optat zda je možné se stímto hercem potkat osobně . Chtěli bychom to jako dárek pro přítele,kterýmu je pan Laufer velice sympatický děkuji za odpověď
    • Dobrý den,
      pan Laufer bude vystupovat 26.7.2012 v rámci doprovodného programu výstavy "Léto plné hvězd."
      Kontakt:

      Informace a podrobný program www.anahata.cz

      Najdete nás také na facebooku www.facebook.com/letoplnehvezd

      Rezervace míst na koncerty mailem na anahata.hracky@seznam.cz nebo telefon 724 305 737 v otevírací době výstavy (od 1. 7. do 26. 8. denně 10 – 20 hod.)
  • zvracení

    Chce se mi zvracet z "písně" Dopis Svobodné Evropě". Jak se to mohlo stát? Co provedl, že musel takto kompenzovat komoušům?
  • výborný herec a dobrý zpěvák

    je to dobrý herec i zpěvák a především dobrý člověk. *3*
  • Hodně zdraví a štěstí

    Hodně zdraví a štěstí přeje Nevenka z Olomouce - Nové divadlo
  • narozeniny

    Milý Pepo
    Připojuji se ke gratulaci k Tvým
    71.narozeninám,hodně štěstí,zdraví a dobrou pohodu.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • He's a jolly good fellow and so say all of us

    Přeji hodně štěstí a zdraví a totéž paní Ireně! Nedejte se otrávit nějakými zakyslými závistivci, oba jste super.
    Věra
  • absolventská práce

    Ahoj a dobrý večer všem, začínám psát absolventskou práci o panu Lauferovi a sháním všechny možné dostupné (i nedostupné *3* ) prameny a materiály. Kdyby mi někdo chtěl pomoci, určitě bych to moc uvítala! Můj email je katkagazdova@seznam.cz Všem "dobrým duším" děkuji! *3*
    • Re: absolventská práce

      podívej se do svazků spolupracovníků kamunistické STB

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit