Přejít na výpis diskuzí

Josef Vašíček

OSOBNOST 7.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji všechny 3.. nezapomene..... toto zlato co určitě vyhrajeme je jen pro vás..
  • Sbohem mistři milovali jsme milujeme a budeme milovat.Jste v každém srdci fanouška hokeje *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Když sem se to dozvěděla měla jsem různé pocity chtělo se mi brečet,měla sem křeč v břichu je mi jejich manželek (přítelkyn)moc líto a soucítím s nimi
    *9*
  • Chybíte českýmu narodnímu týmu i nám fanouškům .Nikdy na vás nezapomeneme.Hoši děkujem. *13* *9* *13* *9*
  • Kdyby se pokusili o blbou srandu(jako že by to znamenalo něco jinýho,znáte to)tak bych byla naštvaná ale byla bych ráda,že by byli kluci na živu ACHO JOOO UŽ TO JE ASI PŘES DVA MĚSÍCE ALE POŘÁD SI OBČAS VZPOMENU
    • Já když vidím jejich fotku kterou mám na nástěnce *13*
  • Fandovi, který by chtěl mít zajímavou památku po Josefovi Vašíčkovi, prodám jeho hokejku, kterou měl ve Vancouveru 2010. Koupil jsem ji od kustoda české reprezentace pro vlastní hraní. Dosud jsem ji měl jako rezervní, takže jsem s ní nehrát. Jde o hůl CCM 10 s vytištěným jménem VAŠÍČEK a číslem 52.
    kontakt:ladislavpro@seznam.cz
  • Zajímalo by mě proc se to letadlo zřítilo??...Je to už 2 týdny a jestě se to neví...Stále si pokládám otázku: proč, proč, proč není na světě žádná spravedlnost..??? *9* *13* *9* *13* *9* *13* *16*
  • Ikdyby někdo přežil měl by trvalé následky až dokonce života. Je to

    stejně vina pilota. Kluci tady mohli být, ale to už jim život nevrátí.
  • Je jich strašná škoda,ale nejlepší hokejista byl Josef Vašíček.

    Je to nespravedlivé,že všichni odešli tak mladí.
  • Den poté co hokejisti loni slavili zlato umřel Petr Muk...zabilo ho slavení zlata..teď hokejisty nepřímo zabil hokej.....Zrušit hokej i letadla...a taky alkohol !! *9*
    • Tereza
      Ty "juuu"..je vážně potřeba psát tenhle komentář všade? Těch věcí co NÁS na životě ohrožuje je nespočet.Nesměli by jsme potom dělat nic,jen sedět doma na zadku.
      A vy kteří tady jen spekulujete-nechte toho.Co si tím pomůžete,komu? At' to bylo jak to bylo(pravdu se ani nikdy dozvědět nemusíme)-nikomu to život nevrátí.Nechte je už být.V klidu odpočívat.Moc mě tahle událost sebrala-jakožto že mam hokej moc ráda.Stát se to nemělo,ale věřím,že se na ně bude dlouho dlouho vzpomínat.Byli vzory malých kluků-hokejistů..Celý národ je miloval,miluje a milovat bude.Byli to hrdinové a lidé jim jen tak nezapomenou co pro svoji vlast dokázali udělat! Čest jejich památce...:(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit