Přejít na výpis diskuzí

Juan Martín Del Potro

OSOBNOST 8.12.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On měří 198 cm a ne 188 cm!!!!!
  • Juan je jeden z nejlepších tenistů současnosti, i když jsem kluk, tak mi připadá jako hodně pěknej chlap a navíc si na nic nehraje. Je to můj nejoblíbenější tenista a dlouho bude, fandim mu zuby nehty, koukam se na každej jeho zápas, vždycky to hrozně prožívam a NESNÁŠIM když prohraje *10* *4* a nevim, komu budu fandit, až bude match Argentina - ČR *1* ne dělam si srandu *15*
    PS: tenis není o vzhledu, ale o dřině a vůli vítězství. BACHA na to kritici ! *4* *4* *4*
  • nukysek

    palito

    Ten kdo tvrdí,že vypadá straší,no tam vypada a co???on zase bude ve ctyriceti vypadat stejne takze mlade :) navic jeho hra je uzasna,neni to zadnej namachrovanej hrac co pro par babek ukaze zadek....normalni slusnej uspesnej clovek
  • jely

    vypadá hnusně ..

    ..a staře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    *1* A je nesympatickej! Čeští tenisté,kteří jsou v jeho věku vypadaj mnohem mlaději a sympatičtěji!! *14*
    • Re: vypadá hnusně ..

      taky nesouhlasím, protože u tenisty jde především o to jak hraje tenis, ne o to jak vypadá, kdyby se živil jako model tak byy možná neuspěl, ale každý máme jiný vkus, je fakt, že vyypadá starší než je, ale na jeho hře to není vidět, protože jako tenista má velkou budoucnost
      • Re: Re: vypadá hnusně ..

        že nezáleží u tenisty na vzhledu? Tak to se opravdu šeredně pleteš!Vždyť většina jejich příjmů pochází z reklamy na oblečení a kosmetiku!A většina tenistů fotí i chodí přehlídky! Hlavně se ale fotí nazí:např"Ferdasco,Moya,Lopez,Rob redo a nedobrovolně Rafa! *1* *1*
        • lady_lucynka

          Re: Re: Re: vypadá hnusně ..

          ty si magor ne?:D:D plno tenistu nejsou krasni a delaj reklamy a maj plno prijmu... tady jde o jmeno a ne o vzhled¨!!! na co by jim byl hezoun tenista v reklame kdyz ho nikdo nezna! to by neprodali nic *14*
        • Re: vypadá hnusně ..

          Teda ty si vůl! Pro mě je Juan strašně sexy, není to žádnej hloupej modýlek, ale obrovskej rozumnej chlap s klukovským kukučem a navíc úspěšnej, tak ty chudáčku se jdi s tvýma hloupýma nazorama zahrabat. *5*
    • Re: vypadá hnusně ..

      Hej tk s tim nesouhlasim jako dobře možná vypadá starší než je na fotkách ale ve skutečnosti vážně vypadá na svuj věk o tom jsem se přesvědčila sama... Ano možná jsou čeští tenisté v jeho věku podle tebe hezčí a pro tebe sympatičtější ale musíš uznat že každej to cítí jinak a nemusel by nutit ostatní aby se přizpůsobili tvému názoru:) a stejne je užasnej *14* *1*
    • jely

      Re: vypadá hnusně ..

      Např.Roman Jebavý,Michal Matěásko,Jirka Košler,Lubomír Majšajdr a Jan Blecha! *14*
  • lady_lucynka

    ...

    Mno v Ostravě byl nejwíc úžasnej je prostě boží a to nejen vzhledem ale i povahově... prohodila jsem s ním pár slov a pak jsem se s ním vyfotila no bylo to bájo on má tak úžasnej ůsměv to by jste nevěřili:))) Jednou podle me bude světová jednička za to dám ruku do ohně *14* škoda že nevyhrál French Open ae zase to federerovi přeju *4* Doufám že mu vydrží ta bojovnost:) *14*
    • Re: ...

      uplně sohlasím *1* *14*
  • fanynka1010

    Del Potro

    hele na fotkách vypadá trošku staře, ale kdybyste ho viděli naživo..On je táák krásný.. *14* *1*
    • Re: Del Potro

      no ani nevypada staře prostě je vyzrálejší... a sexyyy *3* *14* *14* *3*
  • kacis

    Salatova misa :)

    Doufam, ze se nebudou s klukama hadat a dojede taky do Ostravy na match :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit