Přejít na výpis diskuzí

Juli Csóka

OSOBNOST 18.9.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I KDDYBY JULI SPAL a VODRBAL celou planetu, vám to muze byt jedno!!!! nechápu proc porad resite KDO CO KDE SKYM DELAL!! vsimejte si vlASRTNICH zivotu-asi pomerne nudnych- kdyz ho tak resite!
  • Ubožák...

    .. s blbým jménem k tomu *9* Měj se, Jůlinko... *15*
  • Ad Juli...

    Prosím vás, máte někdo mail na Juliho? Moc mu fandím a rád bych mu napsal. Zde na netu ho nemůžu najít. Kdyžtak mi ho pošlete na mail. Předem díky! Co se týče spekulací o jeho pohlavní orientaci - moje siderické kyvadlo mi signalizovalo jeho bisexuální oreientaci s preferencí vlastního pohlaví. *3*
    • Re: Ad Juli...

      ahooj...nenee mejlaa nemam...ani žádnej jinej kontakt:o(bohužeel....
  • Julinka

    Labilní, samomluvný, uplakaný, tají že spí s klukama...prostě model *3*
    • Re: Julinka

      nj každeej si o něm mysli něco jinýhoo.....
  • :-*

    Achojky holčiny tak sem brouzdala po netu a hledala Juliho až sem narazila na vás.Hnedka sem se musela přidat k fanskám *3* juli je upe zlatíčko *14*
    • Re: :-*

      ajojkyy Julitko...to je fajn..že si nás našlaa.... *4* no to tedáá je...prostě Juli 4ever
  • awojkyy

    awojkyyy taaks em se přidala k fanouškuum:_-)))taka co an Juliho řikááte??? *3*
    • Re: awojkyy

      lenule1991: heh...tak sem taky mezi fanouskama.....:-) ja mu fandim at se pretvaruje nebo ne...a s tim ze ma Marcela v palici vlasky orech ma pravdu *1*
      • Re: Re: awojkyy

        jéé to ej faajn.... *4* jj přesněě taak ať se přetvařuje jak chce je prostě nej... *1* jo to jo marcelaa...je střevo největšíí..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit