Přejít na výpis diskuzí

Karl Urban

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karl Urban je fakt sexi. *1* Strašně moc mu to sluší s delšími vlasy. *1* Díky němu mě nějak vzal i Pán prstenů. Už jsem skoro viděla vše, co šlo sehnat, kde on hrál. *1* *1* Je nejen sexi, ale taky skvělý herec. *1* *1*
  • Kirill z Bourne Supremacy a Eomer z Lord of the Rings jsou jedna osoba : Karl Urban. No a samozrejme vyborny herec
  • Víte někdo jestli je ženatý? *3*
    • ženatý není ale má dlouholetou partnerku,s níž se mu v roce 2000 narodil syn,jmenuje se hunter,pak má ještě jedno dítě ale neznám pohlaví.
      • teď chodí s Katee Sackhoff známou z BSG.
  • Nejhezci chlap na svete nejvice me zaujal ve filmu Kazatel
  • jana

    tento tyden jsem videla pana Prstenov 1,2,3,na dvd a mužu řict že mu vic slušia dlhouhe vlasy nez kratke a je naramne krasny jen je velka škoda ze nebydli v ČESKEJ REPUBLIKE. *9* *9*
    • Re: jana

      :D Tak to s tou českou republikou by si asi přálo víc holek (a mnohem víc žen, ale ty vám to nikdy nepřiznají :))
      ..a kdyby nebyl krásnej tak asi nemá šanci se trochu víc prosadit ve filmové branži :D Herec sice není oscarový (nepočítám Pána Prstenů, ale jeho jako samostatnou osobu), ale není to ten "teenagerovskej" typ ála Zac Efron a spol. (otázkou zůstává, zdali se dá Zac Efron považovat vůbec za herce :D - nic proti dámy)..jako herec se může řadit do vyššího průměru a celkem pěkně se na něj dívá - ještě aby ne :D
      • Re: Re: jana, britney

        no nemam nic proti herci Zaca Efrona,je to sice mladi herec,ale ja totiž na mladé zajíčky nejsem.Mne pride ZAC EFRON ješte jako male dite.ale to mna netrapi,k karlovi urbanovi ma hodne velky věkovi rozdil.
        • modys1

          Re: Re: Re: jana, britney

          Karl je hrozně moc sexy..
          A v Kazatelovi, to jsem málem zaplavila celé kino slinami... :D ♥
          • tak to ti verim je táááááááák krááááááááááááááááásnej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *7* *7*
        • modys1

          Re: Re: Re: jana, britney

          Karl se hrozně moc sexy..
          A v Kazatelovi, to jsem málem zaplavila celé kino slintáním... :D ♥
          • Moje řeč, tam je přímo úchvatnej - co bych dala za to být tou holkou, jak spolu "obědvali" v tom vlaku *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit