Přejít na výpis diskuzí

Kate Bosworth

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oči

    Herečka Jane Seymore z doktorky Quinn má taky jedno oko hnědé a druhé modré. *3*
  • ivra

    Superman v TV!!!

    Pro všechny fandy filmu Superman se vrací!: BUDE V SOBOTU 28.2. VE 20:00 NA TV PRIMA, TAK SE NEZAPOMEŇTE KOUKAT!!!
    Kate tam hraje Lois...
  • anetqaa

    Zajímavě krásné oči

    Kate má velice zajímavě krásné oči..... mela jsem kamarádku ktera měla podobné jako ono jedno modré a druje napul modre a hnede!
    • Re: Zajímavě krásné oči

      Ahojky taky mám oči jako ona...nikdy jsem se s nikým nesetkala, kdo by to měl taky *4*
  • Oči..

    Všimli jste si,že má prvé oko hnědé a levé modré???
  • :)

    nadherna baba!!!!!!
  • Devky zavistive

    Vy devky zavistive. Zarlite ze vam prebrala toho devkare co? Zmrdky jedny vylizane, bezte si radsi prstit u fotky bluuuma......
  • Kočka

    Pěkná ženská *14*
    • Re: ..mela stesti...

      Ze ji vojizdel samotnej LEGOLAS. To ji uprimne a z celyho srdce zavidim. *10*
  • Totální ujetá koza a ne sexy baba

    Tý vogo tak tahle bloncka to je teda ůůůlet. Tak tohle TO stvoření jak se narodilo tak všichni v nemocnici chcípli smíchy, já totiž znám pravý příběh proč je tak hnusná a blbá. Porodní Bába si jí spletla s toaleťákem, když šla na záchod a utřela si s ní prdel, potom jí hodila do záchoda a spláchla jí. A v kanále jí vychovali potkani neboli Šťuři. A pravým jmánem je Kate Bosworth Šťurová-Potkanová!!!!!!!!! *8* *9* *1*
  • No potěš, sešly se tu závistivé fanynky Orlanda a budou tu teď tuhle slečnu pomlouvat. Myslíte si že si tím ulevíte když tady o ní napíšete jak je škaredá a kdo ví co ještě? Závist, co? Vždyť je to pěkná holka.
  • Ta má štěstí, že má tak krásného chlapa...to je ale jediné, co jí závidím... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit