Přejít na výpis diskuzí

Kate Ryan

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kate Ryan je perfektná a hezká zpevacka
  • VZKAZ PRO KATE RYAN:

    Miluju tvé písničky!!
    Poslouchám je už od svých 5 let.
    Doufám, že budeš i nadále tak hezky zpívat jako teď...

    x-D ... x-D ... Tvoje věrná posluchačka Cýnuška77 *12*
  • anett96

    Vše nej

    Vše nejky k narozkám
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    KATE ,
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !
    Jiří
    *3* *15* *14* *15* *14* *15* *14* *15* *4* *15* *5*
  • vendy14

    Kate R.

    Kate je mooooc hezká a má nadherny pisnicky...nejvíc ella,ella..i s tou francozštinou *4*
  • Kate Ryan

    Kate je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaeherna samice a genialni zpevacka. Miluju ji.
  • Autogram

    Zkoušeli jste Kate napsat někdy o autogram? Já se ptám proto, že bych to chtěl vyzkoušet (jestli je nějaká šance na úspěch)
  • Kate

    Podle mě je Kate velice nádherná a taky skvělá zpěvačka a také miluju tu její Belgickou Francouzštinu při zpěvu.
    • Re: Kate

      Já Kate přeji vše nejlepší k dnešním 30.narozeninám a myslím,že je to opravdu výborná zpěvačka. *1* *14* *4* *14* *3* *4* *15*
    • Re: Kate

      Krásná s krásnou francouzštinou... u těch videí k jejím písničkám bych brečel, jak je krásná...
    • Re: Kate

      jj katy je mochezká a má úžasnej hlas (závidím závidím..) a francouštinaje stejnak hrozně hezká (teda alespoň v jejím poddání). přala bych ji aby byla este vic znama nez je x) *3*
  • Wau

    Kate je skvelá, mala som možnosť byť na jej koncerte a počuť ju naživo. Môžem Vám povedať, že je to skvelá speváčka a rozhodne sa s änou nenudíte. Je proste wau! *3*
  • Kate

    Kate uplně suprová zpěvačka, její písničky nenechají v klidu nikoho (skoro)
    *3*
    • mal.lketka03

      Re: Kate

      Souhlasim! Kte má super písničky na který se dobře tancuje. *3* *3* Hlavně na tu novou.... *1* *14*
    • Re: Kate

      Jó Kate je úúúúúúúúplně supeeeeeeeeeeeer *1* *3* blemblem...tak í poslouchejte...fakt nikoho nenchá vklidu *1* chjujúúúú... *15*
      • Re: Re: Kate

        *4* *4* *3* *3* *1* *1* *15* ...jo jo - máš pravdu - Janinko. Ale co - Linda Mertens,Sylver,Lasgo,Další ESA a Zpěvačky... - Ty to umí - taky pěkně rozpálit... *15* *15* *5* *3* *3* *3* - a to jsou taky - bomby"-" a Hity a Pecky a spol.. Kate je Super, ale španělky,italky a další mnohé také ..................... . Tak Ahoj Janinko. Míša. pa. . *3* *3* *5* *3* *3* *15* *15* *15* *4*
        • Re: Re: Re: Kate

          Ty ostatní zpěvačky neznam *9* prostě jsem tu od toho,abych sem napsala něco o Kate,ne???? *7*
          • Re: Re: Re: Re: Kate

            Jo ...Práce Discs-jockeyje-je hrát,znát a sestavovat desítky a stovky a tisíce - skladeb,hitů a písní - za noci - dny -týdny -roky - život a celou věčnost... . Je to můj cíl,zájem,úkol.elán,povinnost, ... a práce a tak aj. ... . Svojí Práci si dělám posvém a z láskou a nasazením a atd... . Ahoj. pro KR,JE, Red. a Osobn. ... .- Váš ---- MA:mmmmm7772___.++ + *7* *9* *3* *3* *4* *4* *5* *3* *4* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Kate

              Omlouvám se nechtěla jsem být zlá *9* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit