Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Emmons

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jména jejích dětí znamenají:

    Julie - "Vlasatá"
    Martin Henry - "Vládce domu boha Marta"
    Emma "Všestranná" - tak se nazývala i mělnická kněžna
    Gabriela Maja - "Iluze hrdinky Boží"
  • harper

    nerad bych ab po mě střílel někdo jako ona xD

    zdravím vás lidi, Kačka je pro mě velkým vzorem, taky se věnuju střelbě (především nízkorážní pistole) ale zatím jen čistě amatérsky, jako policista mám přístup na střelnice kdykoliv se mi zachce xD Nicméně co je mi to platný když nemám takovýdle talent. S jistotou však vím, že bych nechtěl, aby musel zatýkat někoho s jejím talentem, nejhůře kdybych byl v jejím zorném poli. Ale teda můžu říct, že se mi líbí i jako žena, má velice simpatický obličej, o těle nemluvě... písněte, Harper
  • viděli jste

    Viděli jste mě v Brně!!!
    Otřel se o mě Kůrjka *1* *1* *1*
  • Super!!!

    Je mi ctí že jsem její fanda!!!
    Doufám že budu stejně dobře střílet jako ona. *1* *1* *1*
  • SRUB V COLORADU

    Dobrý den Kateřino,
    máte-li v plánu stavět v Coloradu srub jsem schopen Vám jej postavit ať už v ČR, nebo ve Státech. V Carbondale, CO, jsem pracoval 1,5roku pro srubařskou firmu a znám dobře místní poměry. U nás stavím sruby od r.2004. Berte to prosím jako seriózní nabídku a možnost. S pozdravem Jiří Urban, tel. 721 941 720
  • Typ

    Nevíte někdo jakej má typ pušky?
    • Re: Typ

      Vzduchovka Anschütz 2002, tak jako já *3*
      • Re: Re: Typ

        *1* To já se svou CZ 200S 4,5/.177 jsem jak chudej příbuznej, ale na to jak (ne)přesně střílím to stačí. Její úrovně stejně v životě nedosáhnu. Nezbývá mi tedy než smeknout a popřát Kateřině spoustu dalších úspěchů *3*
  • Kolik jí je roků?

    zdravím, gratuluji Katce k úspěchu, jen nevím, kolik jí je roků. Je ročník 1983 a v článku se píše, že je jí 21 let.(!!!) *7*
    • Re: Kolik jí je roků?

      24 *3*
  • agnes218

    Zlato

    Katka je úžasná, protože vybojovala v Pekingu zlatou medaily. *1* *1* *1* *3* *3*
    • Re: Zlato

      A nejen to, určitě zná i pravopis.
      • agnes218

        Re: Re: Zlato

        Sorry tak jsem se upsala. Se stane ne? *7*
  • Protože jste mne chtěli vošukat ! prasata ! *13* *13* *13*
  • Psaní......

    Ahoooooj.Jak to že jste tak rychle zmizeli?Kdy zase budete v Coburgu?Snad vám to dojde tohle psaní.Když tak napište na email nebo na tel.+420777066285.Ahooooj házenkáři:-) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit