Přejít na výpis diskuzí

Kim Petras

OSOBNOST 8.2.2009 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná ženská, která byla klukem. Je zjevné, že pokud se kluk cítí holkou, je třeba začít s přeměnou co nejdříve. Jsem biologická žena,wejí ale na Kim nemám. Je nadherná. Jenom, jak na tom bude se sexem?
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví a miluje tě tvůj manžel Filip Koníček PS hodně tě miluji a i velké lásky mám rád *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jsi hezká pěkná krásná sexy moje manželka i zpěvačka
  • Úžasná dívka. Je moc hezká, je tak ženská, mnohdy více než biologické ženy. Ale Martina má pravdu. Těžko najde kluka, tedy na trvalý vztah. Do postele na jednorázový sex to nebude problém, ale nesmí to tomu klukovi říci. Při sexu žádný chlap nepozná, že má co do činění s holkou, co byla v minulosti klukem. A hezky zpívá.
  • Je úžasná. Zázrak že z kluka se stala krásná holka. Ale nebude to mít lehké. Teď je určitě spokojená. Má svou práci, kamarádky, ale až ji bude 30 - 35. Těžko bude mít přítele, nebude mít děcko. V tomto věku jí začne chybět sex, Chlapi o takové ženy opravdu nemají zájem. Ne, i přes tu fyzickou krásu nebude mít lehký život
  • Kim je moc hezká holka. Sluší ji to. Chtěl bych ji vidět nahou nebo v bikinách, vůbec bych se vztahu s takovou holkou nebál, musí to být zajímavé .....
  • Kim tu karieru preju a drzim ji palecky
  • Kim tu karieru zpevacky preju a drzim ji palecky
  • Já jsem to taky viděla v bravu!!! Měla to fakt těške!!!!
  • Měla to fakt těžký, ona její rodiče, obdivuju malý dítě, co rodiče přesvědčí o tom, kdo vlastně je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit