Přejít na výpis diskuzí

Klára Doležalová

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám!
  • Ahoj Králinko-na zprávy se dívám jedině kvůli Tobě,kdyby byl mladší,hmed bych tě pozval na večeři.Mam Tě rád a fandím Ti. Čao ať se daří.Budu se dípat na primu,i na Voříška.
  • Dobrý večer Klárko,
    moc se mi líbíte a obdivuji vás.
    Chtěla bych vás poprosit o informaci, jakou barvu na vlasech teď aktuálně máte? Je nádherná, nevtíravá prostě úžasná. Jestli mi můžete prozradit značku a hlavně odstín ? Děkuji předem.
    Vaše divačka Zdena
  • *16* *16* *16* *12* *12* *12* *6* *6* *6* *6* *11* *11*
  • Při ZPRÁVÁCH NA TEBE *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *11* *11* *11*
  • Milá Klárko, prosím - mohla by jste mi napsat, kde jste koupila ty červené šatečky, které jste měla včera - tj. v neděli ve zprávách na TV PRIMA. Pokud budete moci napište mi na můj mail pavlinka.wolfova@centrum.cz. Děkuji Vám předem a přeji krásné slunné dny!
    Pavla - hodně štěstí v životě!:) *3*
  • Ahoj Klárko jsi moc hezká a krásná chtěl bych tě líbat dávat ti pusinky a mít s tebou dítě chci s tebou být celou noc mohla by jsi být u mě v postýlce v noci by jsi si mohla na mě lehnout a líbat mě ja bych se zbudil a líbal bych ti prsa tak mi tady napiš tvoje číslo a domluvíme se ty moje prdelko *14*
    • Pal do pič* s tým sexem.
    • tohle muze napsat jedinne uboz .k a prim ...v ne normalni chlap.
  • Klára Kuklová

    Milá Kláro!Vaší známe Kláře Kuklové se starám o vlasy.Je objednaná tento pátek v deset,musim ji přsunout na jiný termín a tudíž Vás,prosím,zda byste mi na můj email poslala na ni kontakt.Ztratila jsem telefon a boh
    užel i čísla..Zkouším různé cesty jak se k němu dopátrat,tak snad se jedna podaří.Děkuji Vám.Sedláková Lucie
  • MIA

    TAKÉ MÁME MIU , ALE JE TO JAPAN CHIN. JÉ KRÁSNÁ.
  • Stránky

    www.klaradolezalova.ic.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit