Přejít na výpis diskuzí

Klára Medková

OSOBNOST 8.4.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má krásné šperky :-) Také bych také jednou chtěla. Já si nakupuji osobně nejraději nějaké starožitné šperky a vyhovují mi daleko více než ty, které si člověk může normálně pořídit v eshopu nebo jinde v moderním kamenném obchodě. Můj oblíbený antik je antikart a nakupuji tam pravidelně.

  • MEDAILON
    26. Prosince | AXN
    Když se dobrák Jackie Chan stane díky záhadnému starožitnému medailonu nesmrtelným bojovnikem s nadlidskými schopnostmi , bude se tuto relikvii snažit získat i zloduch Julian Sands .
  • Horror film TV
  • Ty jó z téhle kočky , slečny jsem tedy , ale baf .
  • Vše v pořádku .
  • Dotazy@barrandov.tv
  • Www.skylink.cz
  • ..ano předtím byla úplně plochá,ale tyhle silikony zase vypadají dost nepřirozeně !! Přitom by stačilo si nedávat kulaté implantáty !! Přirozená prsa totiž nejsou zcela kulatá !! Taky si je dala zbytečně moc velké !!
    • jinak už má několikáté silikony...Ty předchozí byly menší ale taky dost nepřirozené..
  • xandy

    škoda

    škoda že nosi hodinky mela by mit na leve ruce naramky a bez prstenů(nastesti jich moc nenosi) jinak je krasna a ma skvelyho partnera-hura radek je ve west hamu *3*
    • dawa11

      Re: škoda

      super west ham do toho
  • Kováč

    Kláro, jak se vyrovnáváte s aférou, které se účastnil otec Vašeho dítěte R.Kováč? Odpustíte mu to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit