Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Kočí

OSOBNOST 16.10.2010 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *12*
  • :-))

    Nejsem zrovna příznivec ani paní Kočí a ani VV Vlastně ani už nevím koho v příštích volbách volit protože gauneři jsou ve všech pol. stranách kteří se dstali do sněmovny. Ale kdo mě fakt dokáže naštvat jsou Ti dementi co tady píšou pod přezdívkam vytvářej si anonymní maily a cintaj tady moudra a to mnejen za sebe ale i za ostatní viz. sev.mor@seznam.cz ten fakt perlí :-))) Další perla od jo.kal@seznam.cz ten Pepa mě fakt pobavil.
    Nechci nikomu upírat jeho názor ať je jakýkoliv ale pokud se pod něj nepodepíšete tak je to prostě anonym jehož čtení je vlastně ztráta času. Já tyhle diskuse sleduju a mám to jako koníčka a ohromě se bavím nad některejma názorama našich spoluobčanů. To už musí být nějaký komplex nebo úchylka :-)))

    Proč se pod svůj názor nepodepíšete???? Stydíte se nebo se bojíte a nebo jste jenom zakomplexovaný blbečkové????
  • Všechno nejlepší

    Kristýnko, přeju Vám všechno nejlepší k svátku, zejména hodně zdraví, štěstí, pohodu, dobrou náladu, pevné nervy a krásný lišácký úsměv na líčku. Držte se...
  • Všechno nejlepší!

    K vašim dnešním jmeninám Vám slečno Kristýna Kočí přeji vše nejlepší a hlavně POHODU!
    Nedejte se OTRÁVIT těmi příspěvky které Vás uráží!
    Zachovala jste se čestně a to Vás CTÍ!
    Honza!
  • Co se děje.

    Nepochopím jak něco takovýho jako je nějaká neomalená kočí se může vůbec zviditelňovat před hrdým českým národem vyjma nynějších po----ků,nechápu jak něco takovýho se může vypustit před bohužel už né tak zralý národ Díky takovým lidem /nebo jak to nazvat/
  • Může za současný stav jen K.Kočí?

    Nechci se KK zastávat, ale neměli bychom být rádi, že alespoň někdo poodhalil smradlavé praktiky naší vysoké politiky? Vít Bárta je pouhý výtečný řečník, který dokáže během pár minut změnit černou barvu na bílou a mnozí mu to, bez vlastního úsudku, budou stále baštit...Zamyslete se nad tím, co by měla znamenat důvěryhodnost veřejně činných lidí i v jejich soukromém životě. Nemohu přece před kamerami odvyprávět naučenou frázi o boji proti korupci a v zápětí sám korumpovat...!
    • Re: Může za současný stav jen K.Kočí?

      *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *15*
  • Kristýnka

    Takže vona tam bude sedět? Ve sněmovně? Neodvolatelná k.... Do pr.... tenhle pos..... stát.
  • největší kmotr

    Dozvíme se,kdo je ten " největší kmotr" ?
  • BB

    Od samého začátku jsem vám nevěřil.Prozrazovaly vás vaše neupřímné, falešné hadí oči.Jen věřím,že se vám vaše lži, výmysly a špína v životě pořádně vymstí! To vám ze srdce přeji. A další moje přání, ale i ostatních voličů z Moravskoslezskéhi kraje, které jste podvedla, je, abyste co nejdřív vrátila poslanecký mandát, protože vám nepatří!!!!! *13*
    • Re: BB

      Slečna se zachoval velmi čestně a nevidím důvod proč by mněla vracet mandát!
  • Kristýnka

    Tak přece jen a naposled, ta šikovná holčinka nemůže bejt normální. Zavřete ji do blázince! A dost. Inteligentní krasavice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit