Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Pumprlová

OSOBNOST 28.3.2010 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechejte prosím Kristýnu na pokoji a sami se snažte prorazit v modelingu,tak jako ona.Pokud jste soudné,tak uznáte,že to někam dotáhla....a že má ostré lokty,jako sorry,ale o tom tento svět je.
  • Reakce nepatří pod toto téma.Omluva všem.
  • Ano, souhlasím s Vámi. S touto slečnou jsem se setala i osobně a je to arogance sama. Opravdu velmi nechutná. Příšerné jednání... *11*
  • Fakt to je dobrá holkaa je hezká *3*
  • O existenci téhle holky jsem se dozvěděla teprve před pár dny..ničím mě nezaujala. Figuru má pěknou,ale to je asi tak vše. Do obličeje průměrná, nezajímavá, nikterak výrazně hezká. Přijde mi stejná jako Myslivcová. Myslivcová je o malinký stupínek hezčí. Obě se na fotkách tváří,jako kdyby patřily ke špicy modelingu. Osobně je neznám,ale z jejich fotek číší arogance a nafoukanost na míle daleko. Toť můj názor na toto téma.
  • Nějaké roky v modelingu dělám, převážně v zahraničí. Mám nějaký ten rok na občance a jsem ztotožněná s tím jak by se měla modelka chovat. Po shlédnutí pár videií od Kristýny mi zůstala brada někde tam, kde mi měly narůst prsa. Tolik naivity a arogance jenom z hlasu, špatné vyjadřování a mohla bych pokračovat. Měla jsem pár možností se s ní setkat a netoužím po dalších. Možná celkově působí jako modelka, ale při bližším zamyšlení nic moc. Nevýrazné propadlé oči, divný tvar úst připomínající ústa po napadnutí roje včel nesympaticky našpulené. Zanedbávané prořídlé obočí a na všech fotkách se tváří jako kdyby snědla citron. Dávám na to, že úsměv dokáže divy, i přestože modelkám fotografové diktují témata na focení a občas i výrazy, mohla by se aspoń jednou za život usmát. A opravdu nikoho nezajímá její pohyb, že si každý den vykračuje do kasína. Co česko s tím? Můžeme utřít nos, protože mi jdeme leda tak druhý den do školy a po večerech se učíme. Pravda, jaký si to uděláš, takový to máš..Ale nejsem na ni zvědavá.
  • Tak proč vypadá pomalu na 30 ? *15* Navíc má silikony !!! *6*
  • Taky tu holku znám a možu říct, že ke mě se chovala vždycky moc hezky a nikdy mi nic neudělala *3* . A protože vím, kolik do toho všeho dala úsilí tak jí docela fandím *5*
  • Musím říct,že sem naštvaná *10* Já jsem tuhle holku fakt obdivovala a z českých modelek jsem ji považovala za jednu z mála, která má na to prorazit ve světě. Bohužel jsem měla tu ,,čest,, setkat se s ní osobně a můžu říct, že mi vyrazila dech! Tak arogantní chování jsem bohužel dlouho neviděla a nechtělo se mi vůbec věřit,že je možný, aby byl někdo takhle zhýčkanej a rozmazlenej *8* Opravdu si myslím, že je to hezká holka a nezavidim ji, to rozhodně ne. Jen se děsím jak nás tim svym chovánim asi prezentuje v zahraničí...
  • Kristýnko,jsi hezká a šikovná,mnozí ti to možná trochu závidí.Snaž se odtud dostat do světa,tady bude už jenom hůř.A buď a zůstaň skromná.
    • Skromná, skromná..pořád si to dokonala opakuji a nějak mi to k ní nesedí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit