Přejít na výpis diskuzí

Lachelle Farrar

OSOBNOST 27.9.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ježiši vy ji ani neznáte takže neříkejte že je to čůůůza atd....je to super holka a Pierre ji má rád *4*
  • Jaký že to má Pierre blog, kde píše on osobně? :)
  • Sice jí moc nemusím...ale je s Pierrem těhotná....takže přeju jim to *4*
  • lili.barbie

    fotky

    nemáte někdo takový ty fotky co o nich Pierr i psal v blogu? nějaký pobuřující prej byly...ono už je to nějakou dobu :D *15*
  • Bléééé

    Lachelle je úplně strašnááá. Tu mám z přítelkyň SP nejmíň ráda, i když, Chuckovo bejvalka Ashley Massaro (která je na osobnostech taky) je snad ještě horší. Ale Lachelle je totální kráva. Chudáček Pierrek *9*
    • SP.Astronaut4-ever
      Ale tak jako .....
      Je to jeho volba ! Já ji pomlouvat nebudu protože ji ani moc neznám a navíc mám Pierra moc ráda ( co ráda .... MILUJU HO ! ). Když je s ní šťastnej - proč ne ? Hlavně ať jim to vydrží <3
  • Omg

    Omg, je to taková čůůůza!! Co si o sobě myslí? Že nám sebere Pieho a celý SP?? A to se z ní máme jako podělat?? Fakt ta chce jenom prachy, slávu a sebrat nám Pieho a aby z něho byl budhista, o nic jinýho jí nejde. A ty trapný fotky z jejich dovolený, ona to klukům úplně skazila! Jak tam furt lezla po Bouvovi! Blee! Oni si to chtěli užít a né furt poslouchat upištěnou Lachelle: "Pieee, pojď si hrát!" a Pie tohle a Pie tamto, fakt děs. A navíc ji vzal i do Česka, už do Prahy v životě nepojedu když vim, že tam byla i vona a furt buzerovala Pierra. Chudáci Simple Plan ty sou z ní určitě na prášky, je mi Pierre upřímně lííto!! *9* *9* *16* *8*
    • Žarliš na Pierra co?!!!!!!!!!!!!!!
    • lachelle

      Re: Omg

      Ne neboj v Praze s ním nebyla jela s ním jenom turné po Brazíliii takže klidně do Prahy jet můžeš *3*
      • bouvfan

        Re: Re: Omg

        To já si myslim něco jinýho ale na vyčištění Prahy by sme potřebovali neskutečný množství sava, stejně by to nepomohlo, ta je cejtit všude jako ve vopičárně. Víte jak je ta ozonová díra nad Austrálií vědci přišli na to že tam byla Lachelle!!! *1*
        • lachelle

          Re: Re: Re: Omg

          ne vážně tady nebyla ona se bojí letadlem takže by se podělala *16*
  • i hate Lachelle

    Já si myslim že je to jenom obyč. barbína, která využívá Bouva jenom k slávě a k pěnězum, protože před tim než se snim zasnoubila o ní nikdy nikdo neslyšel. Lituju Pierra že takovou čůzu někdy potkal, je to fakt chudinka *9* .Přeju lachelle aby se udusila šampaňskym a kaviárem a bouv jí potom zakopal i s deliah na zahradě pod lípou, ovšem chudáci psi, že??
    • lachelle

      Re: i hate Lachelle

      Nezapahuj do toho Delliah je to jen pes a nevím hrozně jezkej
      • bouvfan

        Re: Re: i hate Lachelle

        Jestli je Delliah hezkej pes tak já jsem velikonoční zajíček:-) asi máme každá jinou představu o kráse psů, takovej zakrslej ratlík by se nelíbil nikomu *15*
        • lachelle

          Re: Re: Re: i hate Lachelle

          jo a třeba pierre jí má rád! buzeruj si lachelle a ne chudáka delilah uznavam ze neni nejhezci ale kazdej ma rad toho svyho psa
        • lachelle

          Re: Re: Re: i hate Lachelle

          kazdej ma rad svyho psa a pro Pierra je Delilah nejhezci! takze toho pejska nech na pokoji! A nelez sem je to fanclub ne anticlub!!!
          • Re: Re: Re: Re: i hate Lachelle

            jako je možný že je to pro něj nej pes ale mně nejde ani tak vo toho psa jako vo lachelle samotnou...nachápu co ma bouv za vkus, když si vybral takovou blbku...jako nwm ale asi k tomu měl sví důvodu a já bych chtěla vědět jaký :-)...a tady s tima fanouškama a antifanouškama je to boj, ale já si můžu psát co chci a kam chci takže mi to neber...musim někam napsat jaká je lach kráva aby si to mohli přečíst i ostatní a třeba zaky zjistim že je to jenom další z řad barbín a pie to snad zjistí tak...moh by si vzít příklad z ostatních kluků z kapely...taky se se všema holkama rozešli a to nemluvim o tom že skoro každej z nich byl s nějakou zasnoubenej až teda na jeffa kterej už má manželku
            • Re: Re: Re: Re: Re: i hate Lachelle

              já newim co se do ní navážíte!!!!! nemyslim tim že se jí zastávám ale vy ste s ní mluvily?????? jako že jí tak kritizujete jaka je to kráva...vy snad víte jaká je???? to že je hezká ma pirre akorát štěstí...ale nemyslete si že me nesere ýže muj idol je zadanej ba i zasnoubenej *14* *14* *16*
            • lachelle

              Re: Re: Re: Re: Re: i hate Lachelle

              ja uz se lachelle nezastavam! docela me ted nastvela takze konec ale delilah nechte na pokoji!
  • castelymy

    haha

    ona ma stastie ze chodi s pierrom...amt takeho sexy priatela *14* *14* *14* *14*
    • SP.Astronaut4-ever
      Moje řeč :)
    • lachelle

      Re: haha

      Jo já bych ho taky brala on je tak sladkej *14* *14* *14*
  • HEY!

    Co na ní Pierre vidí?! *9* na to mi odpovězte,ona ani není celebrita,JE SLAVNÁ DÍKY PIERROVI *10* Pierre jednou bude MŮJ *15* chachaa *15* *14* *14* jinák SIMPLE PLAN FOREVER
  • nevim

    ona je naka osobnost?!? nemam ji rada
    • Re: nevim

      JJ moje reč!!! *15* *15* *1*
      • Re:já

        a nema snad pravdu? *1*
        • Re: Re:já

          přesně tak *10* *9* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit