Přejít na výpis diskuzí

Laďa Kerndl

OSOBNOST 21.12.2013 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... nemyslím, že Kerndl je nějakou osobností. Mám léta známého námořníka...ten by vyprávěl. Přesně taková spěvačka je i jeho dcera. Žádná... proto si ještě přivydělává focením aktů ( nebo žhavých fotek ? )
  • Pana Kerndla, ač i já jsem jeho generace, nemusím. A přirovnávat ho k Sinatrovi je velice odvážné. Umím si představit, co prožíval v období boje s rakovinou. I i já jsem si prožila své jako mnoho dalších lidí. Připadá mi, že jeho nemoc mu trochu "pomohla" k zviditelnění. Jednou jsem ho viděla a hlavně slyšela v televizním pořadu, a od té doby je mi nesympatický. Omlouvám se všem jeho obdivovatelům za svůj názor.
  • Vážený pane Kerndle,
    jsem Vaší obdivovatelkou, nejen jako umělce, ale hlavně jako silnou osobnost, která dokázala zvítězit. Zpěvák jste excelentní. Jen nechápu, proč se říká, že jste Český Frank Sinatra. To byste byl dvojka, ale já tvrdím, že jste NÁŠ LÁĎA KERNDL, naše jedsnička. mám Vás moc ráda, hlavně písničky, které zpíváte česky. Jsen Vaše generace a Vám přeji stále víc úspěchů a krásných písní. Vaše hanelore45@seznam.cz.
  • Ano, tatínek Terezy to je, ale ten zpěv TY pěkný moc není.
  • To je tatínek Terezy Kerndlové?
    • ...ano, to nevíte ? Ta neumí spívat vůbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit